Консультація лікаря

This topic contains 272 replies, has 3 voices, and was last updated by  Юрий Аркадьевич Суханов 7 hours, 20 minutes ago.

 • Creator
  Topic
 • #738 Reply

  dnk-laboratory
  Keymaster

  Задати питання лікарю

  Фахівець оперативно відреагує на Ваш запит та надасть відповідь протягом робочого часу.

  Звертайте увагу на те, щоб Ваша електронна адреса була написано правильно, в противному випадку система захисту від СПАМУ не пропустить Ваше запитання

   

   

 • Author
  Replies
 • #12369 Reply

  Марина

  ЗДравствуйте! скажите, пожалуйста, в лаборатории проводится забор урогенитального материала у беременных?

  • #12371 Reply

   Ні, оскільки це може спровокувати негативні впливи на перебіг вагітності. Зверніться до Вашого гінеколога і можете доставити вже забраний матеріал в лабораторію.

 • #12366 Reply

  Galina

  Добрый день! Пожалуйста, прокомментируйте анализ Ром1581/1582 от 31/07/2018. Спасибо большое!

  • #12370 Reply

   По аналізу1582 – виявлено герпес 7 типу в активній формі. Кількісне значення особливого значення не має – саме стільки попало в зразок при заборі матеріалу. Важливий сам факт наявності вірусу в активній формі.
   Герпес 7 типу- це розповсюджена інфекція, що передається респіраторним та контактним шляхом. До 90 % дорослого населення мали контакт з цим вірусом. Активізація та персистенція (тривала активність) герпесу є вторинною і відбувається за наявності певних сприятливих умов, причинами яких , за правило, є інші вади в организмі і які обов’язково необхідно встановити та усунути. Без цього ніяка специфічна терапія не дасть бажаного ефекту.
   Що до імунограми –
   CD16-лимфоцити – клітини, які відповідають за противірусний , протипухлинний та трансплантаційний імунітет. Зниження спостерігається при опроміненні, при прийомі цитостатиків та глюкокортикоїдів, на фоні тривалого стресу, при аутоімунних хворобах, при наявності паразитів, при дефіциті цинку.
   Зниження сироваткового igA свідчить про неповну адекватну локальну відповідь, тобто про зниження локального ( місцевого) імунітету. Як наслідок – збільшення негайної реакції нейтофілів взагалі.
   Відносне зниження гемоглобіну та еритроцитів – причин може бути безліч – дефіцит заліза, гіпотіреоз, кишкові, гемороідальні, маткові кровотечі, захворювання нирок та ін.
   Взагалі, показники Вашої імунограми не є критично зміненими і загальна картина свідчить не стільки про імунодефіцит , скільки про “виснаження” захисних механізмів.
   Зверніться до свого лікаря для деталізації всіх обставин Вашого стану та для адекватної корекції.

 • #12351 Reply

  Вікторія

  Підкажіть будь—ласка кров на біохімію можливо здати з пальця і чи це на результат впливає? Дякую.

  • #12361 Reply

   Для біохімічного дослідження крові необхідно, щонайменше, 1.5-2 мл крові. Спробуйте з пальця націдити таку кількість……. Існують скринінгові методики для яких достатньо невеликої кількості матеріалу, але достовірність таких аналізів відносна, та й на те він і скринінг. Тому якісний достовірний біохімічний аналіз – це завжди кров з вени.

 • #12344 Reply

  Надіч

  Доброго дня. Я сьогодні здавала коагулограму і на всіх 5 показників у “результаті” було написано “згусток”, замість конкретних показників. Скажіть, будь ласка, чи це є нормально і як розуміти результат? Разом з коагулограмою здавала антитіла та группу крові, отримала конкретні результати.
  Чекаю на відповідь.
  Дякую!

  • #12364 Reply

   Ні, це ненормально. Це похибка при заборі та транспортуванні зразка. Для коагулограми – це критично, для інших типів аналізів – ні. Зверніться на пункт здачі аналізів та перездайте аналіз коагулограми безкоштовно.

 • #12331 Reply

  Юлия

  Юрий Аркадьевич, добрый вечер! Мы 23.07.18 были у Вас на консультации по поводу укуса клеща у супруга. Сегодня сдали анализы, так как Вы нам и говорили. По наблюдениям температура выше 36.8 у него не подымалась, чаще была либо меньше 36. Эритема тогда была размером 3 х 3.5 см, в данный момент она увеличилась до 3.2 х 5 см. Краи стали более выпуклые красноватые, а по центру побелела, он Вам сегодня показывал, она как начала расплываться дальше. Наши предыдущие результаты анализов: № 1174 за 18.07.18 и 1496 за 20.07.18. Новые результаты на Боррелии +Кровь с формулой под № 1405 от 08.08.18. Прокомментируйте пожалуйста их, а также скажите какие нам предпринимать дальнейшие действия по Боррелиозу(обнаружен он или нет) и в порядке ли у нас общий анализ крови? Также хотела спросить, если Боррелии не обнаружены до сих пор, почему увеличивается в размерах эритема, это нормально или нет? Заранее благодарю Вас за ответ! Хорошего Вам вечера 🙂

  • #12337 Reply

   Юліє, результати аналізів без зауважень. А от вигляд еритеми мене непокоїть. Нехай чоловік звернеться щн раз на консультацію. тел. 050 322 22 98.

 • #12330 Reply

  Катерина

  Здравствуйте, прокомментируйте пожалуйста результаты анализа №1375 от 08.08.2018 г. Почему может быть завышено СОЕ, что можно еще проверить если признаков болезни сейчас нет?

  • #12336 Reply

   Вимірювання ШОЕ необхідно розглядати як скринінговий тест, який не має специфічності для якогось певного захворювання.
   Аналіз крові на ШОЕ призначається при моніторингу та діагностиці запальних, інфекційних, онкологічних, аутоімунних захворювань.
   ШОЕ може збільшуватися при злоякісних новоутвореннях, при гіпопротеїнемії, в період вагітності, при вживанні деяких лікарських препаратів, наприклад, саліцилатів (аспірину)…… та ін.
   Що до додаткового обстеженя – обстежитсь дійсно необхідно. Але …. це банально, але правильно – зверніться на консультацію до свого лікаря або тел. 050 322 22 98, для деталізації всіх обставин Вашої проблеми.

 • #12328 Reply

  Elena

  Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, який аналіз краще здати на наявність Helicobacter pilori. Раніше не перевіряла. Дякую.

  • #12335 Reply

   180 Антитіла IgG+А+М до Helicobacter p. ( Cag A) 110.00грн
   Аналіз на антитіла є доволі специфічним і достовірним в 85- 90 % випадках. По аналізу можна оцінити реакцію организму і т. зв. напруженість імунітету (і відповідно – активність хелікобактерій).
   Окрім цього, доведено,що не всі штами бактерії Helicobacter Pylori є агресивними і підлягають обов’язковій ерадикації. Узагальнюючи, можна сказати про дві групи штамів, одна з яких пов’язана з експресією білків сagA та VacA, і вважається надзвичайно патогенною і друга група, куди віднесли інші типи. Так от, імуноферментний аналіз дозволяє виявити саме ці агресивні штами. Для цього треба зробити аналіз на антитіла IgG Helicobacter p.( Cag A).
   тел. 0503222298.

 • #12327 Reply

  Надія

  Доброго дня. Підскажіть, буду ласка, ціну на біохімії крові: сечовина, креатинін, загальний білок, АЛТ, АСТ, глюкоза, білірубін, час згортання.
  Чекаю на відповідь.
  Дякую.

  • #12334 Reply

   409 Сечовина 40.00
   410 Креатинін 40.00
   415 Глюкоза сироватки крові 40.00
   400 Білірубін загальний 40.00
   401 Білірубін прямий 40.00
   402 АСТ (аспартатамінотрансфераза) 40.00
   403 АЛТ (аланінамінотрансфераза) 40.00
   407 Білок 40.00
   427 Коагулограма (АЧТЧ) 50.00грн

 • #12326 Reply

  кира

  Доброго дня.Донька записалася на антицилюлітний масаж і перше питання яке поставив массажист Чи в нормі гормони?Скажіть які аналізи на які гормони потрібно здати ?мабуть які відповідають за обмін речовин чи як ?Як вони називаються?Дякую

  • #12333 Reply

   Кіро, протипоказаннями для проведення АЦ масажу можна вважати порушення згортання крові ( як гіпокоагуляція так і схильність до тромбозів), варикозна хвороба з венозною недостатністю та ускладена тромбофлебітом, захворювання, які супроводжуються капіляротоксикозом, алергічні та аутоімунні процеси в період загострення, хвороби серцево- судинної системи в ст. декомпенсації ( міокардити, нестабільна стенокардія, некомпенсована гіпертонія), захворювання шкіри в місцях проведення процедури, виражений гіпер- або гіпотіреоз, важкі хвороби надниркових залоз. Що стосується статевих гормонів, то гомональний дисбаланс не є протипоказанням для проведення масажу, однак є одною з складових розвитку целюліту. І без адекватної корекції гормонального статусу ніякий масаж не допоможе. Мало того, є ще багато факторів, на які слід звернути увагу при лікуванні. Саме тому, для кожного пацієнта розробляється т. зв. індивідуальна Антицелюлітна програма.
   Що до аналізів – досліджень на гормони достатньо багато і здавати все вважаю нерозумним. Тобто, можна говорити про діагностичну і фінансову доцільність проведення аналізів. А про яку доцільність можу сказати я, при відсутності будь- якої інформації. Пацієнта треба бачити.
   тел. 050 322 22 98.

 • #12317 Reply

  Юрий

  Здравствуйте.Скажите пожалуйста,жена сдала анализ у вас,и получила результат,начиталась интернета и сильно теперь переживает.Скажите пожалуйста это хорошо или плохо.
  Вид аналiзу: Антитiла Ig G+M до гепатиту с.
  Результат: 0,12
  Дослiд 514

  • #12325 Reply

   Антитіл до вірусного гепатиту С не виявлено. Ваша дружина не контактувала з вірусом HCV.
   0.12 – не означає, що є але мало – всі показники до 0.9 не мають ніякого значення. Позитивний відлік результата починається тільки з 0.9.
   тел. 050 322 22 98

 • #12315 Reply

  Ольга

  Доброго дня!
  Прокоментуйте аналіз за #.529 від 06.08.2018.
  Здача аналізу була на 5 д.м.ц.
  Виникли сумніви через наявність в референтних значеннях менструальної фази. Незрозуміло брати фолікулярну чи ментсруальну фази для визначення результату.
  Наперед дякую.

  • #12316 Reply

   Взагалі, визначають 2 фази та овуляцію. Фолікулярна фаза (10-14днів) – від першого дня місячних до овуляції, овуляція (2-3 дні), лютеінова фаза (12-14 днів) – від овуляції до місячних. Менструальної фази, як такої, немає, іноді так називають фолікулярну фазу. 5д.м.ц. – це фолікулярна фаза. В референсних значеннях результатів аналізів ще вказується норма для менопаузи.
   По результату Ваших аналізів – збільшення рівня ФСГ. Причин цьому може бути безліч- зниження оваріального резерву, виснаження яєчників, пременопауза, гіпогонадизм різного походження, ендометріоідні кісти, патологія гіпофіза, прийом деяких препаратів, куріння, алкоголізм ….. та ін.
   Проведіть зараз та на 21-23 день циклу УЗД органів малого тазу, тоді ж ( на 21-23 д.м.ц.) – зробіть аналізи на ФСГ, ЛГ, ПГ, ПЛ, ТТГ. З результатами аналізів та даними УЗД зверніться до гінеколога – ендокринолога для визначення необхідності і можливості корекції.

 • #12313 Reply

  Ніна

  Доброго дня!
  В кінці червня вкусив кліщ,була ерітема,пролікувалася,але відчуваю,що мене не долікували,боюсь що , хвороба переходить в хронічний стан,лікар сказала,що треба аналіз здавати через рік(викликає сумнів його кваліфікація),я сама пішла в сінево щоб перевірити динаміку лікування,але в цій лабораторії не порадили мені який треба робити аналіз.Порадьте будь-ласка,який аналіз треба здати.Дякую.

  • #12314 Reply

   Ніно, в Вашому запитанні немає ніякої конкретики. Чим лікувалися? скільки часу? який ефект? що з ерітемою? які були результати попередніх аналізів? яка температура зараз та під час лікування? що саме Вас зараз турбує?…….? Можливо у Вас є супутні хвороби ? ….. Питання можу задавати ще довго. Зверніться до мене на консультацію для деталізації ситуації і тоді ми визначимось з об’ємом необхідного обстеження.
   Однозначно, після проведеного лікування необхідно провести кількісний аналіз на антитіла igM до борелій. Цей аналіз, звісно, зараз повинен бути позитивним і не покаже ефективності проведеного лікування, але його необхідно зробити, щоб мати відправну точку для контроля ситуації в подальшому. А активність процесу можна визначити іншими методами, з чим і треба визначитись на консультації. тел. 050 322 22 98.

 • #12297 Reply

  Сергей

  Здравствуйте.Анализы сделанные в вашей лаборатории показали, что у человека в организме пропал вирус гепатита В.Лечение не проводилось.Возможно ли это?

  • #12311 Reply

   Сергій, можливість одужання після перенесеного гепатиту В дійсно є, і такі випадки доволі часті. Але, для того, щоб робити певні висновки необхідно бачити абсолютно всі результати Ваших аналізів і їх динаміку. А що стосується ПЛР аналізу, то просто зникнення ДНК вірусу з крові ще ні про що не говорить.
   Зверніться на консультацію – тел. 050 322 22 98.

 • #12294 Reply

  Александра

  Здравствуйте!
  Подскажите. пожалуйста. Можно ли у в в Вашей лаборатории сдать такие анализы и цены?
  не все могу сама найти в прайсе, возможно они как-то иначе называются:
  – Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)
  – Пролактин (ПРЛ)
  – Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ)
  – 25-гідроксивітамін Д
  – Дигідротестостерон
  – Андростендіон

  – Общий анализ крови с формулой и тромбоцитами.

  Спасибо,
  Александра

  • #12310 Reply

   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00
   211 ЛГ (лютеїнизуючий гормон) 110.00
   214 Пролактін (Beckman Coulter,USA) 110.00
   210 ФСГ (Beckman Coulter,USA) 110.00 грн
   25-гідроксивітамін Д, Дигідротестостерон, Андростендіон – не проводимо.

 • #12289 Reply

  Катерина

  Добрый день. подскажите возможно ли получить результаты анализа-бак.посев мочи, который сдавался в июне, но потеряна квитанция?

 • #12288 Reply

  Наталья

  Добрый день. Делают ли у Вас анализ на количество Кальция ионизированного? Спасибо.

 • #12261 Reply

  Виктория

  Добрый день! Подскажите пожалуйста, какие анализы информативнее и более точны – генитальный скрининд или пцр по отдельности, меня интересует уреоплазма, микоплазма, хламидия? . А трихомонаду, я так понимаю лучше сдать ту которая идет за 420грн, тогда это будет более точно?. И что значит здать все виды ПВЧ, в вашей лаборатории- все те типы которые указаны или там где генотипированнние 12 типов?Простите за неграммотное изложение.

  • #12312 Reply

   Я би Вам порадив провести :
   32 ПЛР бак.флори (ФЕМОФЛОР) 500.00грн. ( В ” Фемофлор” входять 16 типів бактерій, а саме – нормофлора, кишкова група інфекцій, кокова група (стафілококи, стрептококи), лептотрікс, мобілінкус, гарднерели, атопобіальна флора, кандіди, уреаплазми, мікоплазми та ін. Аналіз проводиться методом ПЛР. Це дослідження дає кількісне відносне співвідношення різних бактеріальних типів, що дозволяє встановити наявність та тип вагінального дисбактеріозу )
   509 ПЛР. Папіломавірус HPV (12 типів) генотипування 300.00 ( в аналіз входять всі патогенні типи папіломавірусів)
   19 Трихомонада (культур.метод InPouch) 420.00 грн. (“золотий стандарт” визначення трихомонад при любих проявах та формах хвороби)
   51 ПЛР. Chlamydia trachomatis 100.00грн
   Вказані Вище аналізи з максимальною достовірністю дадуть уяву про наявність перважної більшості статевих інфекцій.
   Якщо Ви не проводили раніше, то бажаним є проведення мікроскопії урогенітального мазка та цитологічного дослідження ш. матки.

 • #12256 Reply

  Варя

  Добрый день. Сделала 10 дней назад бакпосев нос и зев. Смотрю сегодня результаты. Бланк открывается, но в результате написанно, что результат в окремому бланку. Что это значит? Лист в документе один только

 • #12281 Reply

  Миша

  Добрый день! Скажите пожалуйста нужно это лечить? сдавал Андрофлор соскоб с уретры в заключение Дисбиоз выраженный с преобладанием условно патогенный анаэробных микроорганизмов, ИППП не обнаруженно .

  • #12305 Reply

   Однозначно, це потребує певної корекції. Але, для визначення об’єму та інтенсивності терапевтичних заходів необхідні додаткові обстеження.
   Вам треба провести загальний аналіз сечі (ранішня сеча, перша (50мл) та останння (15-20мл) порції сечі в одному контейнері), для виключення можливого запального процесу, визначення кислотності та мінерального складу . Окрім цього, проведіть аналіз спермограми.
   Ваші статевій партнерці необхідно провести мікроскопію урогенітального мазка.
   З результатами зверніться за тел. 050 322 22 98, для визначення подальшої тактики.

 • #12282 Reply

  Юлия

  Добрый день. Подозрение на укус клеща примерно с 13 по 20 июля… Было покраснение. А теперь эритема уже дней 5.
  Когда правильней сдать анализ на боррелии? Какой именно анализ сдавать И в какое время? У вас только сдача анализов. Нужна рекомендация хорошего инфекциониста. Так как подтверждена беременность – 5 недель.

  • #12283 Reply

   Юліє, завтра, (02.08) – з 8 до 10 години чекаю на Подвойського 9. Ерітему треба бачити. Зранку не їжте, воду пити можна. тел. 050 322 22 98.

 • #12279 Reply

  Надія

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи роблять у Вас такий аналіз як PRISCA1 та PRISCA2 і скільки вони коштують? Дякую

  • #12280 Reply

   502 Пренатальн.скринінг I трим.+PRISCA 230.00 грн. Аналіз здається на 10-12 тижнях вагітності.
   503 Пренатальн.скринінг II трим.+PRISCA 280.00грн. Аналіз здається на 17- 19 тиждень вагітності.
   Аналізи здаються натще, при собі необхідно мати результат УЗД не більш ніж 3 денної давності.

 • #12258 Reply

  Наталия

  Добрый день, подскажите до которого часа можно сдать бак посев из носа на стафилококк?

 • #12241 Reply

  Коста

  Доброго дня! Маю питання стосовно можливості проведення диаскинтесту у вашому закладі . Д,якую.

  • #12251 Reply

   ДІАСКІН- тест проводиться профільними пульмонологічними та фтізіатричними лікувальними закладами та в деяких дитячих поліколініках. Ми, на жаль, не проводимо.

 • #12205 Reply

  Слава

  Підскажіть, будь-ласка, по результатах аналізів за квитанціями 211 та 212 від 23.07.2018р? Результати я бачила, але не розумію їх значення. Якщо щось не в нормі, підскажіть, до якого лікаря треба звернутися? Дякую

  • #12237 Reply

   212 за 23.07 –уреаплазм не виявлено. По аналізу сечі – незначна оксалатна кристалурія ( кристалізація солі щавелевої кислоти). Скоригуйте раціон – наберіть в пошуку ” Дієта при оксалатурії”. Збільшіть об’єм вживаної рідини.
   213 – по аналізу сечі – запальний процес ( цистіт ?, пієлонефрит?). Зверніться на консультацію. тел 050 322 22 98

 • #12204 Reply

  Olha Levchenko

  Добрый день! Делаете ли вы жидкостный пап-тест и какая его цена?

 • #12174 Reply

  Слава

  Підскажіть, будб-ласка, по результатах аналізів за квитанціями 211 та 212? І якщо щось не в нормі. то до якого лікаря треба звернутися? Дякую

 • #12173 Reply

  Платонова Ольга

  Добрый день. Я сдала анализ крови на антитела при укусе клеща. Мой врач инфекционист сейчам в отпуске. Номер пнализа 164 от 23.06.18. Получила результат 2,6. Правильно ли я поняла, сто я не заражена борелиозом?

  • #12199 Reply

   Результат аналізу на даний момент не викликає зауважень.
   Однак, Ви повинні розуміти, що кожна хвороба (і хвороба Лайма в т.ч.) має певний інкубаційний період, в якому ще не буде ніяких проявів і любі аналізи не покажуть інфікування. Для бореліозу цей період – від 5 днів до 3-6 місяців ( найчастіше 10-20 днів). Тобто, протягом одного місяця після укусу кліща слідкуйте за своїм станом, особливо зверніть увагу на можливу субфебрильну температуру, появу висипів або інших змін кольору шкіри ( і не тільки в місці укусу), біль в суглобах, головний біль.
   Через 1 місяць після укусу кліща (незалежно від наявності скарг) повторно здайте аналіз на igM.
   тел. 050 322 22 98.

 • #12149 Reply

  Юлия

  Добрій день.
  Номер анализов – 50 и 51
  На сайте написано “результат в отдельном бланке”
  Что єто значит? Спасибо

  • #12162 Reply

   Юліє, бакпосіви проводяться протягом 10 діб. Вам про це повиннні були повідомити на пункті здачі аналізів. Очікуйте свій результат після 30 .07.

 • #12144 Reply

  Светлана

  Здравствуйте!
  Подскажите, пожалуйста. Меня направили сдать анализы на папилломавирус 16/18 (без генотипа), хламидии, уреплазму, микоплазму и гарднереллу. Посмотрела, что у вас по каждому – несколько пунктов. Как правильно выбрать, какой из них надо? Не надо же сдавать 20 анализов?!
  Или подходит ПЦР бак. флоры (Фемофлор) ?
  Или достаточно Генитальный скрининг ?
  Еще похоже, у меня молочница… Этот комплексный анализ и ее покажет?

  Итак, какие анализы мне надо сдать и сколько это будет стоить?

  и по подготовке:
  получается, нельзя подмываться весь день перед анализом и утро этого дня?
  И нельзя мочиться все время до анализа? А если я встаю в 5 утра с сильной потребностью в этом?

  Благодарю!

  • #12161 Reply

   По підготовці – підмиватися можна і треба. Не бажано – використовувати будь-які вагінальні препарати протягом 24 годин, не спринцюватися та не проводити вагінальних зрошень, щонайменше, 12 годин. Перед аналізом бажано не мочитися протягом 2-3 годин.

   Що до аналізів – проведіть

   32 ПЛР бак.флори (ФЕМОФЛОР) 500.00 грн
   51 ПЛР. Chlamydia trachomatis 100.00
   61 ПЛР. Папіломавірус HPV16/18 100.00
   12 Мазок урогенітальний 60.00
   16 Цитологічне дослідження 100.00грн

   Уреаплазми, мікоплазми, гарднерели, кандіди ( + ще 12 типів інфекцій) входять в “Фемофлор”.
   Аналіз на папіломавіруси можна провести другим етапом, залежно від результату цитології.
   тел. 050 322 22 98.

 • #12137 Reply

  Юлия

  Подскажите, пожалуйста, вчера ребёнку 20.07.2018 сдали анализ на боррелиоз #539. Ig m – 3,78, ig g – 2,13, по референтным значениям ig g у нас повышен, правильные ли референтные значения < 09, так как у ig m другие значения? Если правильные, то что это означает?

  • #12160 Reply

   По результату 539 –
   Загальний аналіз крові – еозінофілія – ознака алергозу та (або) глистної інвазії. Збільшені лімфоцити ( відповідне зниження кількості сегментів, гранулоцитів) – у дітей це може бути варіантом норми, але результат необхідно оцінювати, залежно від віку дитини.
   ДНК вірусу EBV не виявлено.
   Гострофазових антитіл до EBV не виявлено. Наявні ig G ( EBV- VCA) свідчать про те, що дитина контактувала з вірусом в минулому ( більше 3 місяців тому) і у дитини є сформований специфічний анти- EBV імунітет. Вказані аналізи не показують активності вірусу. Практична оцінка цих досліджень повинна бути комплексною, враховуючи скарги, клінічний стан, історію хвороби та ін.
   Виявлені антитіла igG до борелій, при відсутніх igM, можуть свідчити про а) перенесений в минулому, або про б) наявний хронічний процес, або в) бути результатом хибнопозитивної реакції :
   а) Антитіла igG зберігаються у здорової людини до 3- 5 років після перенесеної хвороби.
   б) Не виключається хронічний процес – слід звернути увагу на клінічні прояви;
   в) Хибнопозитивні реакції спостерігаються в 10- 15 % випадків і , зазвичай, є наслідком супутньої алергії, аутоімунних процесів, порушень обміну речовин ( панкреатит, діабет та ін). В деяких випадках можуть відмічатися “перехресні” реакції на подібні антигенні структури, або, наприклад, після нещодавнього щеплення.
   В любому випадку, для остаточних висновків, дитину треба бачити і мати більше інформації про її стан.
   тел. 050 322 22 98.

   PS. Референсні значення ( igG та igM) можуть відрізнятися при використання різних типів реактивів.

 • #12135 Reply

  Любовь

  Добрый вечер, а могу ли я проконсультироваться по поводу результата анализа?

  • #12159 Reply

   Будь- ласка. Запитаня можете задати тут на сайті, або завітайте до мене на консультацію на вул. Подвойського 9, з 8 до 13 години, в будні.
   тел. 050 322 22 98

 • #12133 Reply

  Ірина

  Доброго дня, чи можнп у вас зробити аналіз на гомоцистеїн? Заздалегідь вдячна за відповідь

 • #12125 Reply

  Aнна

  Добрый день, как готовится к анализу на Лайма, принимается ли он в выходной день, нужно сдавать несколько анализов или один, можно ли сделать этот анализ ребенку 4х лет, через какое время он будет готов? Спасибо!

  • #12127 Reply

   Аналіз краще здавати зранку, натще ( пити воду можна і треба). В суботу – до 12 години ( результат буде в понеділок, після 18 години на сайті).
   Що до того, який саме аналіз здавати – якщо у дитини після укусу кліща є ( з’явилися) ранні прояви хвороби ( ерітема , висипи, температурна реакція та ін), то, для підтвердження, проводиться аналіз на igM до борелій. Якщо ніяких симптомів немає – то необхідно провести аналіз на igM та загальний аналіз крові через місяць після укусу кліща.

 • #12120 Reply

  Юлия

  Добрый вечер Юрий Аркадьевич! Опять обращаемся к Вам за мудрым советом, помогите пожалуйста! 16 июня, месяц назад у меня супруга укусил клещ , с внутренней стороны колена. По времени он был на нем около 2х часов, когда заметил он его стряхнул и укус его не беспокоил, было немного покраснение, но жара, тошноты, головной боли не наблюдалось, только легкая усталость. Затем через дней 5 на месте укуса начала появляться эритема(сначала в виде красного пятна, затем как небольшого синяка,еще через неделю появился четкий контур а внутри белое пятнышко, сейчас эритема увеличилась на 1см и будто растеклась и белое пятно сместилось к краю). Эритема медленно, но по чуть чуть увеличилась с 1см в начале до 2.5см сейчас. В коленном суставе, периодически появляется дискомфорт в виде тянущей боли, пораженного колена. Эритема не зудела, корки не было, дискомфорта не доставляет. Резких симптомов, тоже не было замечено. Но постепенно, на спине и на животе увеличилась мелкая сыпь как при мурашках, также сзади на спине начала появляться сыпь в виде небольших красных пятен,некоторые из которых постепенно белеют, а начиная с шеи, области за ухом и на щеках в виде крапивницы в виде бугорков, без покраснения,тоже не зудит. Сегодня мы сдали у Вас анализ на антитела IGg и IGm Боррелиоза № 1174 от 18.07.18. Прокомментируйте пожалуйста результат, возможно нам стоит сдать ПЦР, и насколько опасен этот анализ? Либо если Боррелиоз не обнаружен, то почему эритема не проходит и слегка увеличивается? Также откуда может появляться эта разного формата и вида сыпь по телу. И что нужно предпринять? Если это не Баррилиоз, может это признаки энцефалита, или какие инфекции могут так проявляться? Подскажите пожалуйста, мы просто очень переживаем по этому поводу, да и поначитывались кучу страшных историй об этих болячках.Заранее благодарим Вас за ответ)

  • #12126 Reply

   Юліє, в першу чергу – без паніки. Також, не раджу Вам самостійно шукати вирішення проблеми в інтернеті – зазвичай, це закінчується візитом до психіатра. Ваша проблема не є критичною і такою, яку не можна вирішити.
   Результат 1174 – без особливих зауважень. Але стовідсотково виключити бореліоз не можна. Є клінічні ознаки ранньої форми хвороби. Бажано побачити саму ерітему та інші висипи.
   Зверніть увагу на температурну реакцію ( особливо ввечері). Температура може бути невисокою ( 37- 37,2 ), але це важливий симптом. Проведіть завтра загальний аналіз крові з формулою та аналіз на С- реактивний білок. З результатами в понеділок завітайте до мене на консультацію з 8 до 13 години на Подвойського 9. тел. 050 322 22 98.

   • #12128 Reply

    Юлия

    Юрий Аркадьевич, нам надо сдать анализ на С-реактивный белок количественный или С-реактивный белок в разведении для боррелиоза?

 • #12119 Reply

  Lanea

  Добрый день,

  У меня есть несколько вопросов:
  Мы будем в киеве четверг до субботы

  Несколько недел назад я здала анализ для боррелиоз и результаты пришли позитив для ig M и негатив для ig G : у вас есть подробное агализ чтобы я смогла уточнить если у меня действительно есть боррелиоза?

  Возможно сделать анализ крови чтобы узнать какой тип (a, b, o+, o-) мой кров, и тоже проверить железо?

  И мой муж хочет здать анализ чтобы проверить гормон тестостерон–ну я не знаю–успеет он это делать если мы только в киеве на четверг-суббота?

  Спасибо огромное за ваши ответы и помощь!

  -ланея

  • #12129 Reply

   Юлия

   И подскажите сколько будет стоить Ваша консультация? Мы в понедельник будем обязательно!

  • #12124 Reply

   Будь- ласка –
   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00
   419 Залізо 40.00
   11 Група крові, резус фактор 60.00
   182 Антитіла Ig G до Borrelia burg.,Afzelli,Garinii 110.00
   188 Антитіла Ig M до Borrelia burg.,Afzelli,Garinii 110.00грн

   Чоловікові –
   248 Тестостерон вільний 150.00 грн.
   Аналізи можете здати сьогодні до 12 години на Подвойського 9, або завтра на всіх пунктах до 9 години , на Подвойського – до 12 години. Термін виконання аналізів – 1 день ( результат буде ввечері, того ж дня) на сайті. Аналізи здаються натще.
   тел. 050 322 22 98

 • #12116 Reply

  Ігор

  У вартість аналізу СПА вільний/загальний вартість шприца входить?

  • #12123 Reply

   Ви, напевно, мали на увазі – PSA (ПСА).
   2 Забір гематологічний 20.00грн
   217 PSA total (Beckman Coulter,USA) 140.00 або
   218 PSA total/free (Beckman Coulter,USA) 190.00грн ( залежно від того, що саме Вам потрібно).

 • #12113 Reply

  Yelena

  Добрый день, второй раз сдаю анализ в вашей лаборатории (ул. Выборгская) и второй раз не могу получить анализ на сайте!

  Подскажите, где искать результат за 16.07.18 Квитанция 286
  Спасибо.

 • #12102 Reply

  Марина

  Здравствуйте! В лаборатории проводится диагностика парвовируса?

 • #12087 Reply

  Наталья

  Сегодня (13.07.18) сын сдавал анализы, на сайте не найдены результаты. Рассчитывали увидеть анализы после 18.00. Квитанция 231.

 • #12068 Reply

  Микола Герасимович

  Сьогодні 09.07.2018 здавав аналіз. На сайті заповнюю свої данні і видається, що результат не знайдено. Допоможуть будь ласка. Прізвище Герасимович, номер інстанції 62.

 • #12015 Reply

  Лариса

  Здравствуйте!В квитанции номер 174, заказывала развернутый анализ крови и сахар проверить, а на сайте показывает вместо сахара альфа-амилазу, её не заказывала вообще.Где анализ-глюкоза?Спасибо.

 • #12056 Reply

  Валерия Хейзе

  Здравствуйте, можно к вам завтра подъехать, чтобы сделать анализ на вирусную нагрузку гепатита С?
  У меня есть направление

  • #12070 Reply

   Будь – ласка, в любий час роботи пунктів. Аналіз можете здавати на зручному для Вас пункті.(Див.- Адреси і телефони)

 • #12040 Reply

  Юлия

  Доброе утро! Вчера ребёнку 2 года и 10 месяцев сдавали кровь на глюкозу, результат 3,75, как я поняла ниже нормы. Что это может означать?

  • #12050 Reply

   Якщо у дитини немає ніяких скарг, то результат можна вважати варіантом норми. Залежно від віку норма цукру може змінюватися. Так, в перший рік життя допустимі показники від 2.8 до 4.4 ммоль/л. До п’ятадцяти років вміст глюкози вважається нормальним при коливаннях від 3.3 до 5.5 ммоль/л.

 • #12039 Reply

  ro

  Здравствуйте. Что значит результат “Ретікулоцити крові” – негативний.? и какая норма?
  и гемоглобин 101 при
  Залізо 13,8 (8,95-30 мкмоль/л)
  Феритин 9,36 (чол.28-380, жін. 5-159 нг/мл)

  • #12053 Reply

   Вибачте, але аналіз на ретікулоцити ще в роботі. Результат буде сьогодні ввечері на сайті ( набирайте сьогоднішнє число).
   По іншім результатам – помірна анемія при нормальних показниках заліза і феритину. Результат аналізів необхідно оцінювати в цілому, по всім показникам, враховуючи скарги та клінічний стан.

 • #12038 Reply

  Руслан

  Добрый вечер. Я Москаленко Руслан. сегодня 6.07.2018,в 8:00 утра.здал у вас анализы по двум квитанция, номе 331 и 332.По номеру 331 есть результаты, а по номеру 332 пишет не найдено. Почему? И где мне найти этот результат?

 • #12037 Reply

  Elena

  Добрый день! Рез-т 301 от 05.07.2018. ВПЧ, типирование 6/11. Может ли результат быть ложноотрицательным на фоне приема пробиотиков?

  • #12051 Reply

   Прийом пробіотиків ніяк не впливає на методику проведення аналізу. Тому “хибнонегативним” вважати результат аналізу не можна.
   А от, просто ” негативним” – можна. Пробіотики певним чином нормалізують імунітет, що приводить до пригнічення активності вірусів. Наскільки це пригнічення буде стійким, залежить від всіх обставин Вашої хвороби.

 • #12035 Reply

  Наталья

  Добрий день! Можете проеокментувати результати аналізів спермограми:
  -кол-во еякулянта – 3,0 мл
  – цвет – бело -серій;
  – запах – специфич
  – Рн-7,5
  -время разложения-35
  – вязкость – повішенная
  -кол-во спертамозоидов :а) в 1 мл-34 млн; б) во всем эякулянте – 102 млн
  -подвижность: а)активноподвижные -48%,б) слабоподвижные -7%, в) неподвижные- 45%
  – кол-во живых -72%
  – кол-во мертвых -28%
  – патологические формы: общий -44%, г-28; ш-3; х-4; ш-х-1
  смешанная потология 3
  -лейкоциты -3-5 в п зр
  – эритроциты ед в п зр
  – лецитиновые зерна – умеренно
  – кристаллы Бетхера 2,-4 в п.зр
  клетка спематогенеза – ед
  слизь- мно

  • #12052 Reply

   Незначне зниження активнорухомих сперматозоідів. Збільшення кількості патологічних форм ( не виключається токсичний вплив (діякі медикаменти, алкоголь та ін.). Ознаки в’яло- активного запального процесу.
   Необхідно провести УЗД яєчок та простати.
   З результатами зверніться до лікаря для деталізації всіх обставин проблеми. тел. 050 322 22 98.

 • #12024 Reply

  Юлія

  Доброго часу доби! Підкажіть, будь ласка, ПЦР токсоплазма – з якого матеріалу аналіз береться? Окрім “натщесерце” є ще якісь рекомендації перед здачею аналізу?
  І про що можуть свідчити такі показники для вагітності ,14 тижнів?
  Клініка де спостерігаюсь
  IgG toxoplasma 221.3 MО/ml
  IgM – 3.53 oд
  У вашій лабораторії
  Авідність 85%
  IgG toxoplasma – 87.49 МО/мл
  Дуже дякую!

  • #12031 Reply

   Юліє, по Вашим результатам аналізів – у Вас стійкий, пожиттєвий, високоавидний імунітет до токсоплазм. Маніфестна (гостра) форма токсоплазмозу у Вас була більше 6 місяців тому (однозначно – до вагітності). Різниця в числових значеннях кількості антитіл пов’язана з використанням лабораторіями різних реактивів. Будь- яка кількість антитіл особливого значення не має. Хіба що при наявності клнічних проявів, позитивних igM та низькій авидності igG – буває важливою динаміка появи та зростання igG. Але це Вас не стосується.
   Необхідності Вам проводити додаткові аналізи на токсоплазми ( ПЛР в тому числі) немає, а ні зараз, а ні в подальшому.
   Антитіла igG будуть зберігатися все життя. Ніякого негативного впливу на перебіг вагітності та розвиток дитини це не дасть. Повторне зараження або хвороба в такій ситуації неможливі. Хронічно – рецидивуюча форма хвороби виникає вкрай рідко у людей з відсутністю або різко зниженим рівнем імунітету ( ВІЛ – СНІД, онкопатологія, прийом цитостатиків при пересадці органів та ін.)
   тел. 050 322 22 98.

 • #12023 Reply

  elena

  добрый день подскажите делают у вас ПЦР EBV CMV(кровь слюна) AлAT AcAT и цены на иследов. спасибо

  • #12029 Reply

   80 ПЛР. Епштейн- Барр EBV Real-Time кров 100.00
   80 ПЛР. Епштейн- Барр EBV Real-Time слина 100.00
   60 ПЛР. Цитомегаловірус CMV кров 100.00
   60 ПЛР. Цитомегаловірус CMV слина 100.00
   402 АСТ (аспартатамінотрансфераза) 40.00
   403 АЛТ (аланінамінотрансфераза) 40.00 грн

 • #12022 Reply

  Аля

  Добрый день, прокомментируйте пожалуйста анализ на торч инфекции, есть ли иммунитет

  Антитела Ig G
  CMV МЕ/мл >1- позитивный ; 0,8 – 1,0 – сомнительный ;<0,8 – негативный
  10.2

  Антитела Ig G HSV 1/2 о.е > 1,1 – позитивный; 0,9 – 1,1 – сомнительный ;< 0,9 – негативный;
  6.2

  Антитела Ig G Tox. gondii МЕ/мл > 30 – позитивный; 20 – 30 – сомнительный; <20 – негативный
  4.4

  Антитела Ig G Rubella МЕ/мл > 15 – позитивный; 10 – 15 сомнительный; < 10 – негативный
  107.8
  Большое спасибо.

  • #12027 Reply

   Виявлені антитіла igG до вірусів простого герпесу та цитомегаловірусу. Нічого дивного в цьому немає – з герпесами ( CMV – 5 тип герпесу) контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас – звичайний. Вказаний аналіз не є критерієм активності вірусів і необхідності будь- якого лікування.
   Імунітет до токсоплазм відсутній. Якщо йдеться про вагітність – не контактуйте з котами (особливо хворими та дворовими), не вживайте сирий фарш та м’ясо.
   До вірусів червонички у Вас стійкий пожиттєвий імунітет. Ці віруси Вам вже не шкодитимуть.

 • #12021 Reply

  Таня

  Добрый день! Нужно сдать анализы на зпп (Гонорея
  Хламидиоз, Микоплазмоз, Уреаплазмоз, Трихомониаз,
  Кандидоз , Цитамегаловирус, Гарднерелез). Есть ли комплексные пакеты, в кот входят эти анализы и их стоимость?
  К

  • #12028 Reply

   Тетяно, Ви можете провести

   12 Мазок урогенітальний 60.00
   318 Генітальний скринінг 300.00
   51 ПЛР. Chlamydia trachomatis 100.00
   60 ПЛР. Цитомегаловірус CMV 100.00грн

 • #12016 Reply

  Лариса

  Здравствуйте!В квитанции номер 174 вместо анализа на сахар , на сайте показывает у Вас альфа-амилаза. Где анализ на сахар? Спасибо.

 • #12014 Reply

  Аліна

  Добрий день. Потрібно здати аналіз дитині 2 р. 3 м. Після вкусу кліща. У вас можливо здати такі аналізи дитині такого віку? Чи є обмеження по віку? Дякую!

  • #12019 Reply

   Дітям до 3 років забір аналізу крові не проводиться. Ви можете доствити вже набрану кров в лабораторію. Набрати кров Ви зможете в дитячих лікувальних закладах.

 • #12007 Reply

  Сергей

  Добрый день! Хочу здать анализы на гормоны 04.07.2018 утром на Подвойского. Нужно записываться? Телефоны не отвечают.

 • #12005 Reply

  Ингвар

  Добрый день!
  А анализ ДНК проводите? А то что-то в списке анализов не нашёл.
  С уважением, Ингвар

 • #12001 Reply

  Anna

  Коклюш по слюне определяете ?

 • #11995 Reply

  Кира

  Добрий день.Чи робите ви аналіз на гельмінти?Якщо так то яка ціна і до якого часу потрібно принести матеріал?Я так розумію контейнер можна використати як для сечі(придбати в аптеці)Чи поясніть якщо не так.

  • #12002 Reply

   Ми проводимо аналізи крові –
   153 Антитіла Ig G до анізакід 100.00
   160 Антитіла IgG+M+A до лямблій 110.00
   161 Антитіла IgG до трихінел 110.00
   162 Антитіла IgG до токсокар 110.00
   163 Антитіла IgG до опісторхів 110.00
   164 Антитіла IgG до Echinococcus granulosus 110.00
   198 Антитіла IgG до аскарид 130.00
   Але …. проблема глистів турбує всіх мам. Проблемою це стало за невизначеністю адекватної тактики самими лікарями. Спробую дещо пояснити.
   При наявності певних специфічних скарг (розлади кишечника, відсутність апетиту, похудання, анемія, алергози, зниження імунітету та ін.) – краще звернутися до лікаря для призначення правильного обстеження ( не завжди це пов’язано тільки з глистами ).
   Якщо немає особливих скарг, то турботливі мами періодично починають обстежувати дітей на гельминти – здають аналізи калу, крові та ін. – отримують негативні результати і заспокоюються. Але – аналізи калу не завжди інформативні. Аналізи крові не показують наявності абсолютно всіх типів гельминтів, мало того, показують тільки доволі специфічні інвазії, які мають конкретну клінічну картину і потребують спеціального лікування.
   Інші мами за інтернетрекомендаціями починають місяцями годувати дітей ” нешкідливими, натуральними” препаратами і вважають, що дітям нічого не загрожує. Але виникає маса питань до складу цих препаратів і їх ” нешкідливості”. А от необхідний ефект – сумнівний.
   Що ж тоді робити? За рекомендаціями ВООЗ дітям необхідно проводити профілактичну протигельминтну терапію 1 раз щопівроку, незалежно від скарг, проявів можливої хвороби та результатів любих (!) аналізів. Лікування сучасними препаратами (мебендазол, альбендазол) не є токсичним (!) і шкідливим для организму.
   Зверніться до свого лікаря для визначення правильної тактики, або 050 322 22 98.

 • #11994 Reply

  valenta

  Добрый день, у меня 24 неделя беременности, доктор назначил анализ на ТОРЧ инфекции + хламидии (что-то с мазком, под сомнением) , в прошлый раз анализ на ТОРЧ сдавала во время предыдущей беременности (5 лет назад, сдавала на 12-15 неделе)), перед беременностью сдавала анализы на папиллома вирусы, уреоплазму, хламидии – результат отрицательный. Доктор, насколько целесообразно сдавать анализ на ТОРЧ инфекции на таком сроке, в случае обнаружения инфекции предусмотрено какое то лечение или это для галочки??? Хламидии собираюсь пересдать, хотя не понимаю почему мазок не показал четких результатов, или “ДА или “НЕТ”?? Спасибо за ответ.

  • #12000 Reply

   TORCH – проводиться аналіз крові на визначення рівня антитіл (igG та igM) до простого герпесу, цитомегаловірусу, токсоплазм та вірусів червонички. IgG – це високоспецифічні антитіла, наявність яких свідчить про контакт з певною інфекцією в минулому та рівень набутого імунітету. IgM – гострофазові антитіла, які з’являються в гострому періоді захворювання ( в маніфестній формі).
   Перед вагітністю або в ранніх термінах ( до 10-12 тижня), за правило, здаються igG. Результати дозволять визначити необхідність попередньої імунізації або вимагатимуть від Вас певних обмежень в перебігу вагітності (контакти з котами, хворими дітьми, вживання сирих продуктів та ін.) Якщо попередній аналіз (5років тому) показав наявність стійкого пожиттєвого імунітету до токсоплазм та червонички – обстежувати ці інфекції взагалі не потрібно.
   Що до герпесів – необхідність обстеження визначається ускладненим перебігом вагітності, при наявності конкретних скарг. Аналізи на igM в цьому випадку не завжди інформативні і тому доводиться проводити інші дослідження залежно від проявів хвороби.
   Що до хламідій – аналіз крові на антитіла не завжди достовірний ( можливі перехресні реакції та хибнопозитивні результати). Звичайний мазок – неінформативний. Тобто, краще проводити ПЛР аналіз. Але …. проводити забір аналізу з шийки матки вагітній жінці без наявної потреби ( сумнівний мазок – не критерій! ) …….? Краще обстежити чоловіка ( знову ж, якщо для цього є підстави).
   Щоб Ваш аналіз був не “для галочки”, то не потрібно проводити аналізи пакетом. А у мене замало інформації про Вас для призначення необхідних досліджень, тому краще зверніться на консультацію. тел. 050 322 22 98.

 • #11993 Reply

  Ева

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста какие анализы сдать. Подозревали цистит, либо уретрит( симтомы болит живот внизу и небольшое покраснение и жжение в области уретри), но сдала ОАМ и крови, так же биохимию мочевина и креатинин все в норме. Уролог советует консультацию гинеколога. Хочу сдать мазки, чтобы идти на консультацию уже с результатами.
  Посоветуйте пожалуйста что лучше сдать? Микроскопию или может еще что-то чтобы определить диагноз? Узи хорошее .спасибо большое

  • #11999 Reply

   Необхідно провести мікроскопію мазка. При наявності ознак запалення в мазку – наступним етапом – аналізи на генітальні інфекції ( при потребі – підскажу, які саме аналізи провести).
   Здайте аналіз сечі вдруге – особливо цікавить кристалізація солей. Доволі часто подібну клініку викликає саме сольовий діатез.
   тел. 050 322 22 98.

 • #11990 Reply

  Инна

  Добрый день! Можно ли сдавать анализы крови, если принимаю серрату и урсофальк, а также смазываю траумелем и нимид гелем?

  • #11991 Reply

   Прийом серрати може викликати деякі зміни в коагулограмі. Для інших аналізів крові – без проблем. Інші препарати не зменшують достовірності аналізів.

 • #11987 Reply

  Юлия

  Добрый день! я повторно сдаю анализы на ТОРЧ ифекции, у меня 22 неделя беременности. Прокомментируйте пожалуйста результат под номером 1723 за 25.06.2018. Заранее благодарю за ответ)

  • #11989 Reply

   Аналізи на igG свідчать про рівень специфічного імунітету до певної інфекції. Любий ! результат аналізу на igG не показує активності процесу і не може бути критерієм для будь- якої корекції ( лікування). Для визначення активного, гострого або хронічно -персистуючого процесу проводять інші дослідження (ПЛР, igM, авидність та ін) при потребі, за наявності конкретних скарг та клінічних проявів.
   По Вашим результатам – підтвердження попереднього аналізу. Середній достатній рівень імунітету до вірусів герпетичної групи (HSV, CMV, EBV). Стійкий пожиттєвий імунітет до токсоплазм. Незначні коливання кількості антитіл igG є фізіологічними та закономірними.
   тел. 050 322 22 98.

 • #11986 Reply

  Александра

  Добрый день. Пациент 11 лет.
  У ребёнка не было никаких жалоб за этот период: температура в норме, место укуса не проявилось, лимфоузлы не увеличивались.
  2.06.2018 сняли клеща, ( попали на выходные:),по результатам анализа: клещ – DNA BORRELIA BURGDORFERI – обнаружено ( 5.06.2018)
  6.06.2018 начали пить Зиннат 14 дней( назначил детский инфекционист)
  15.06.2018 сдали анализ крови, результат: Anti-Borrelia Select Ig M – 18,26 ( сомнительный результат). Врач диагноз не поставил.
  25.06.2018 сдали анализ крови, результат: Anti-Borrelia Select Ig M – 17,49(сомнительный), Антитела Ig G до Borrelia burgorferi. – 0,13.
  Опять ничего не ясно, анализ крови сдавали в Вашей лаборатории. Прокомментируйте пожалуйста наши результаты, что делать дальше. Спасибо.

  • #11988 Reply

   Олександро, не панікуйте – все йде за планом і без негативу. Ви провели потужну антибактеріальну терапію. Антитіл igM на даний момент не виявлено. Сумнівний результат в Вашій ситуації є оічкуваним. Через 2 тижні вдруге здайте аналіз на антитіла igM. В разі зростання (за 22) кількості антитіл – повторний курс лікування. А якщо кількість igM знизиться або залишиться в тому ж діапазоні, то проведену терапію можна вважати успішною і бажаним буде проведення ще одного контрольного аналізу на igM через 2 місяці.
   В любому випадку звертайте увагу на шкірні покриви ( не тільки в місці укусу), появу температури, слабкості, зниження активності, біль в суглобах ( без особливих наявних причин).
   тел. 050 322 22 98.

 • #11984 Reply

  Евгений

  Добрый день!
  Подскажите, пожалуйста, какой материал для исследований используется у вас для анализа ПЦР на лактазную недостаточность у грудничков, слюна или венозная кровь?

  • #11985 Reply

   Проводиться т.зв. буккальний зіскріб – збирають матеріал ватним тампоном з внутрішньої поверхні щоки. Процедура абсолютно не шкідлива і не травматична.

 • #11981 Reply

  Майя

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, ребенку 4 года, частые, точнее постоянные, трахеиты, две-три недели садика и трахеит и так постоянно…хотим по совету знакомых с аналогичной историей сдать ряд анализов. Только не могу разобраться какие именно…1) гельминты – какие именно? 2) микоплазма пневмонии – нужно сдавать ПЦР или антитела и какие именно? Ещё хочу сдать на коклюш/паракоклюш и на маркер аллергии. Какие ещё, подскажите, можно сдать анализы чтобы разобраться с нашей проблемой? Заранее спасибо!

  • #11983 Reply

   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00
   153 Антитіла Ig G до анізакідів 100.00ту
   160 Антитіла IgG+M+A до лямблій 110.00
   162 Антитіла IgG до токсокарів 110.00
   198 Антитіла IgG до аскаридів 130.00
   170 Імуноглобуліни Ig E (маркер алергії) 120.00
   138 Антитіла IgG до кашлюку 110.00
   141 Антитіла IgG до Mycoplasma pneumoniae 110.00
   142 Антитіла IgG до Chlamydia pneumoniae 110.00грн
   Щонайменше, проведіть вказаний перелік аналізів. Це аналізи крові , здаються натще. Подальша тактика залежить від результатів. тел. 050 322 22 98.

 • #11978 Reply

  Ірина

  Добрий день! У вас в лабораторії роблять такі аналізи? якщо да – скільки коштують?
  1. Біохімія печінки,
  2. Дигідротестостерон
  3. Індекс вільного тестостерону
  4. Андростендіола глюкуронід

  • #11982 Reply

   400 Білірубін загальний 40.00
   401 Білірубін прямий 40.00
   402 АСТ (аспартатамінотрансфераза) 40.00
   403 АЛТ (аланінамінотрансфераза) 40.00
   404 Лужна фосфатаза 40.00
   405 Тимолова проба 40.00
   406 Гама-глутамилтрансфераза ГТП 40.00
   215 Тестостерон загальний 110.00
   221 Статевий глобулінозв.глобулін (АСБ) 120.00грн
   Андростендіола глюкуронід та дигідротестостерон – не проводимо.

 • #11967 Reply

  Юлия

  Здравствуйте! Пожалуйста расшифруйте результаты моих анализов крови. Во время прибывания в Штатах 5 ноября 2017 года появилась кольцевидная эритема/сыпь на правой ноге, прямо за коленным суставом, в течении недели эритема значительно увеличилась,я сразу обратилась в неотложку, в неотложке поставили диагноз болезни Лайма на фоне классической эритемы (12 ноября 2017). Назначили доксициклин, пролечилась две недели, после недели лечения появился ужасный кандидоз языка. Озноб (странный озноб вдоль позвоночника), потливость и ломота появились с самого начала заболевания, До сих пор борюсь с кандидозом. помогает йогурты с пробиотиками.) 5 декабря 2017 сделала анализы ELISA IgA антитела – не обнаружены, IgM – 2.8 (норма < 1$, ), IgG антитела – не обнаружены; Western Blot IgG 49736 # Bands и Blot IgG G39/40 оба отрицательные; коинфекции на Babesia microti ДНК и Ehrlichia chaffeensis ДНК – оба теста отрицательные. Доктор после просмотра анализов подтвердил переболела болезнью Лайма или все ещё болею. В середине февраля появились мигрирующие боли в больших суставах (жгучая боль) и кольцевидная сыпь на обеих щеках по типу “бабочки” (сыпь по сей день никуда не ушла), значительное снижение запаха, бегающие мурашки по позвоночнику, обострение невропатии (страдала до Лайма тоже). Повторные анализы в Киеве:
  – 3 Мая, 2018 ДНК лаборатория
  Anti-Borrelia Select IgM – 40.85 (> 22 позитивный). Непонятно по поводу Select? Anti-Borrelia burgdorferi IgM – 0.23 (негатив до 0.9)

  – 8 Мая, 2018 Синево
  Пакет #138
  Borrelia burgdorferi, антитела IgM (БлотАнализ):
  OspC Ba (Borrelia afzelii) – обнаружен;
  OspC Bb (Borrelia burgdorferi) – обнаружен;
  OspC Bg (Borrelia grainii) – обнаружен;
  p41 – обнаружен;
  IgM – обнаружен;
  Borrelia burgdorferi, антитела IgG (БлотАнализ)
  p41 – обнаружен;
  OspC (B. afzelii) – обнаружен.

  Результаты анализов выглядят неясными. Имеет ли смысл пересдать анализы? Спасибо большое заранее!

  • #11976 Reply

   Select – так називається набір тест систем (типу ELISA)
   Що до лабораторних досліджень – в усіх пробах (5.12, 3.05, 8.05) позитивні igM. Мало того, рівень igM (40.85) доволі високий. Після успішного лікування антитіл igM вже не повинно бути, або іх рівень був би 20-25).
   Юліє, враховуючи негативну клінічну і лабораторну динаміку, у Вас хвороба Лайма. Двотижневого курсу доксицикліну одназначно було мало і бажаного ефекту що до терапії бореліозу досягнуто не було. Ваша хвороба може супроводжуватись супутніми хворобами ( деякі симптоми, певним чином, насторожили !). Тому, я б хотів, щоб Ви завітали до мене на консультацію на Подвойського 9. Передбачаючи можливу здачу аналізів не їжте перед візитом в лабораторію. тел. 050322 22 98.

 • #11963 Reply

  Олена

  Доброго дня! Прокоментуйте, будь ласка, результати досліду № 114 від 20.06.2018. Дякую!

  • #11975 Reply

   Результати аналізів в межах нормативних значень. Однак, зверніть у вагу на вітамін D – рівень на нижній межі норми. Як для літа, то це можна вважати відносним гіповітамінозом. Зверніться до лікаря для уточнення всіх деталей Вашого стану та відповідної корекції.

 • #11961 Reply

  Елена

  Добрый день, Юрий Аркадьевич! Меня зовут Елена Фитющенко, я у Вас была на приеме…уже готов анализ ПАП- тест № 602 от 15.06.18. Что можете сказать???

  • #11970 Reply

   ПАП – тест – тип2, запальний процес, підтвердження мікроскопії мазка. При нагоді, зверніться до мене для корекції.

 • #11960 Reply

  Ольга

  Доброго дня! Я здала кров на магній і кальцій (668 від 21.06), так як дуже викручує кінцівки ніг і трішки менше рук . Лікар казав, що це недостатньо кальція і магнія. По результатах аналізу кальцій у межах норми, а магній перевищує норму. Добре, що я не почала пити препарати магнія з кальцієм до аналізу. Що ви можете прокоментувати з приводу результату аналізу, чому магній може бути підвищений і що з цим робити? Заздалегідь вдячна за відповідь!

  • #11969 Reply

   Не панікуйте. Більш проблемною завжди була гіпомагніємія. Ваш рівень магнія в плазмі незначно перевищує норму. Найчастіше це пов’язано з прийомом певних препарвтів ( препарати магнія, полівітамінні комплекси, аспірин та ін. ). В дуже рідких випадках гіпермагніємія може бути пов’язана з гіпотіреозом, захворюваннями надніиркових залоз або при нирковій недостатності. Якщо немає ніяких ознак вказаних хвороб, то рекомендую повторити аналіз через 2-4 тижня.
   Що до Ваших основних скарг (“викручування” кінцівок) – у мене занадто мало інформації, щоб можна було дати конкретні поради. Причин може бути безліч і з цим необхідно розбиратися окремо.
   тел. 050 322 22 98

 • #11959 Reply

  Марина

  Доброго дня. Будь ласка, прокоментуйте результат загального аналізу крові №113 від 20.06.2018.

 • #11955 Reply

  Юлія

  Добрий день. Хочу здати аналізи на урогенітальні інфенції (хламідії, трихомонади, мікоплазми і т. ін.). Чи є у Вашій лабораторії пакетні аналізи, які включають ці інфекції? Якщо ні, то які саме аналізи (номер аналізу) мені потрібно здати? Дякую.

  • #11958 Reply

   Юліє, а з якою метою Ви хочете обстежитись? У Вас був сумнівний статевий контакт? Коли? У Вас є конкретні скарги? Які? Як довго? Які прояви? Ви вагітна,чи у Вас були провблеми з вагітністю? Ви готуєтесь до вагітності? …….. При правильному призначенні обстеження питань буде значно більше.
   Звісно, Ви можете “для галочки” зробити ” Фемофлор” або “Генітальний скринінг” або інші “комплеси” у наших колег. Але ці дослідження доволі специфічні, призначаються по потребі і не завжди достовірність прооведених аналізів буде достатньою. А ще є аналізи на гонококи, хламідії, трихомонади, генітальний герпес, сифіліс, папіломавіруси ….. І на кожну інфекцію є щонайменше 3 різних типа досліджень.
   Сьогодні, на жаль, немає уніфікованого, достовірного, простого, комплексного обстеження. Тому доцільність і необхідність проведення аналізів треба визначати індивідуально. Правильний підхід до призначення досліджень дозволить в найменший строк знайти причини проблем та зекономить Ваші фінанси і час. Тому, все ж таки, краще Вам починати з візиту до лікаря.
   тел. 050 322 22 98.

 • #11952 Reply

  Алина

  Добрий день, Юрію Аркадієвичу! Розшифруйте будь-ласка,аналіз по досліду № 1133 від 19.06.18….аналіз мазка, вагітність 20 неділь. Дякую.

  • #11953 Reply

   Виявлено уреаплазми. Це, доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії, які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя).
   Проведіть урогенітальний мазок, цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу – з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики.

 • #11951 Reply

  Елена

  “Якраз, навпаки, розслаблятися не потрібно.
  ” Позитивний” – лабораторним медичним сленгом – це “виявлено”. Кількість копій /мл – це числове значення наявності ДНК борелій в зразку. “Референтні значення” – це норма, в нормі результат повинен бути “негативний” і ніяких цифр не повинно бути.
  Тобто, Ваш кліщ був інфікований бореліями і укус може стати причиною розвитку хвороби Лайма. Негайно зверніться до лікаря для призначення превентивної терапії.”

  Дякую за відповідь. Ще вчора зрозуміла, що потрібна консультація лікаря. Дякую за он-лайн підтримку та консультацію Вашому співробітнику – Євгену Ігоревичу! Сьогодні вже приймаємо антібіотик – Юнідокс Сумамед. Залишилось визначится з дозою на добу – дівчинці 14 років. А вже через місяць – аналіз венозною крові на антітіла…

  • #11954 Reply

   Ви назвали два антибіотика – Юнідокс Солютаб та Сумамед. Обидва антибіотика можуть використовуватись для превентивної терапії, однак не впевнений, що необхідно застосовувати відразу два. Дози антибіотиків – Доксіциклін – 0.1 гр х 2 рази, Сумамед – 0,5-1,0 гр х 1 раз на добу, залежно від ваги та загального стану пацієнта. Тривалість терапії теж визначається індивідуально.
   Окрім цього, Ви повинні розуміти, що превентивна терапія значно зменшує ризик розвитку хвороби, але не дає стовідстоткової гарантії. Саме тому, протягом одного місяця слідкуйте за станом доньки, особливо зверніть увагу на можливу субфебрильну температуру, появу висипів або інших змін кольору шкіри ( і не тільки в місці укусу), біль в суглобах, головний біль, слабкість та ін. При появі вказаних симптомів необхідно звернутися до лікаря.
   Аналізи необхідно проводити – на ig M – через 1 місяць, та вдруге – через 3 місяця.
   тел. 050 322 22 98.

 • #11949 Reply

  Генерал
 • #11948 Reply

  Елена

  Добрый вечер. Помогите разобраться с результатом анализа. Сдавали на анализ клеща.
  Пришло два результата:
  1- Результат: позитивний/Референтне значення – негативний.
  2. Кількість копій/мл- 101300. Референтне значення – негативний.
  Вопрос: можно расслабиться и считать, что клещ не инфицирован?
  Спасибо!

  • #11950 Reply

   Якраз, навпаки, розслаблятися не потрібно.
   ” Позитивний” – лабораторним медичним сленгом – це “виявлено”. Кількість копій /мл – це числове значення наявності ДНК борелій в зразку. “Референтні значення” – це норма, в нормі результат повинен бути “негативний” і ніяких цифр не повинно бути.
   Тобто, Ваш кліщ був інфікований бореліями і укус може стати причиною розвитку хвороби Лайма. Негайно зверніться до лікаря для призначення превентивної терапії.

 • #11943 Reply

  Богдан

  В результатах бак посева указан антибиотик “Доксицилин”, это “доксициклин”, просто пропущена буква “к”?

 • #11930 Reply

  Elena

  Доброго дня! Прокоментуйте, будь ласка , результат №285 від 15.06.2018. Цікавлять показники феритин та залізо. Чи достатній їх рівень при плануванні вагітності. Дякую!

  • #11942 Reply

   По результату Ваших аналізів – у Вас латентний дефіцит заліза, залізодефіцитна анемія. Перед плануванням вагітності Вам необхідно звернутися до терапевта ( гематолога ) для з’ясування причини Вашої проблеми.

 • #11929 Reply

  Елена

  Добрый день, Юрий Аркадьевич! Меня зовут Елена Фитющенко, я у Вас была на приеме…Вы мне сказали сдать анализы… № 602 от 15.06.18, а еще один будет через 10 дней….

 • #11914 Reply

  salgam cik

  Добрый день.
  1 марта по направлению инфекциониста сдали в днк-лаб-и ребёнку 5 лет анализ крови ig g к краснухе. Показало результат 31,76. Поскольку ребёнок не болел краснухой и прививки не было, инфекционист назначила пересдать этот же анализ через 3 мес плюс сдать на авидность. 11 июня взяли забор крови в днк-лаб-и и сдали ig g к краснухе, и часть этой же крови с этого забора мы сами доставили в другую лабораторию на анализ на авидность. На следующий день пришли результаты из днк-лаб-и ig g 9,78, из другой лаборатории ig g 100,07; авидность 68%. Референтные значения и единицы измерения одинаковые в обеих лабораториях. можете, пожалуйста, это прокомментировать? Как возможна такая разница в показателях с одной крови? Врач говорит, выяснять с лабораториями.. в другую лабораторию я обратилась, они проверили свои показатели, утверждают что по значениям всё верно.

 • #11903 Reply

  Евгения

  Добрый вечер ! Прокомментируйте, пожалуйста, результат анализа 1875 С/С гомозигота

  • #11912 Reply

   Лактазна недостатність (або непереносимість лактози)– це нездатність розщеплювати і засвоювати вуглевод лактозу (молочний цукор) в кишечнику через нестачу або відсутність ферменту лактази.
   Ваш варіант хвороби – спадковий, генетично обумовлений. У такому випадку непереносимість молока проявляється з перших тижнів життя дитини і триває все життя. Окрім цього, у дорослих варіант С/С може вказувати на ризик розвитку активного остеопорозу. Зверніться до свого лікаря для корекції раціону.

 • #11898 Reply

  Александра

  Добрый вечер. Хочу сдать у вас анализы на IgM, IgG по краснухе и кори. Через солько по времени будут готовы результаты данных анализов. Спасибо

  • #11904 Reply

   dnk-laboratory
   Keymaster

   Добрый день! Анализы на корь и краснуху будут готовы за один рабочий день.

 • #11242 Reply

  Ирина

  Добрый день!
  Прокомментируйте, пожалуйста, результаты анализа 1723 от 23.0.18

 • #11744 Reply

  Юля

  Добрый день! Ребенок (6лет) пьет Глемонт(Монтелукатс натрию 5мг) около 9дней, будут ли достоверными анализы крови на выявление факторов аллергии (бытовая (165) и др.)? Или необходимо выжидать время после приема этого лекарства и после этого делать анализ? Также хочу сделать ребенку анализы на антитела к гельминтам и , можно все за один раз?

  • #11890 Reply

   Даних про негативний вплив препаратів цієї групи на перебіг реакції при ІФ аналізі немає. Препарати цієї групи не впливають на кількість антитіл. Тобто- аналіз здавати можна. За один раз – будь- ласка.

 • #11772 Reply

  Игорь Ворожбянов

  Добрый день. Из Минска беспокоят. Один вопрос. Делают ли в вашем центре ПЦР анализ крови на Candida ? Спасибо ! …

 • #11740 Reply

  Олена

  Доброго дня Юрію Аркадійовичу. Можете ,будь ласка, прокоментувати аналіз сечі по Нечипоренко (чоловік 55 років) від 31.05.2018 №1593 Коз. Це норма чи є проблеми ? Зазделегіть дякую.

 • #11840 Reply

  Виктория

  Добрый день. Прокомментируйте пожалуйста результаты анализа 1263 от 06.06.18. Спасибо.

  • #11884 Reply

   Австралійського антигену та антитіл до вірусу гепатиту С на даний момент не виявлено. Біохімічні показники в межах нормативних значень.

 • #11841 Reply

  Александр Федорко

  Укусил клещ. Через сколько дней после сдачи биоматериала будут готовы результаты анализа?

 • #11839 Reply

  Тетяна

  Які аналізи потрібно здати при підозрі на токсокароз?

 • #11820 Reply

  Ирина

  Доброго дня!
  я Ірина Крупченко зверталася до Вас після укуса клеща.
  Юрію Аркадійовичу, Ви мені прописали антібіотік та Флуконазол.
  Флуканазол сказали приймати двічі на тиждень, 2 тижня, а потім як приймати я забула.
  сСкажіть будь ласка як мені зараз приймати Флуконазол.
  Дякую.

 • #11813 Reply

  Виктория

  Здравствуйте. Прокоментируйте пожалуйста анализ 17 Дата 05.06.2018 PAP тест

  • #11819 Reply

   Запальний процес в цервікальному каналі. Запалення помірне, але необхідно встановити причини процесу. Зверніться до лікаря для деталізації скарг, проявів хвороби і призначення додаткового обстеження.

 • #11812 Reply

  Артем

  Добрый день, анализ 1061 от 08.06.2018 я верно понимаю что он в норме?

  • #11818 Reply

   Результат аналізів на даний момент не викликає зауважень. Однак, Ви повинні розуміти, що кожна хвороба (і хвороба Лайма в т.ч.) має певний інкубаційний період, в якому ще не буде ніяких проявів і любі аналізи не прокажуть інфікування. Для бореліозу цей період – близько 1 місяця ( найчастіше 10-20 днів). Тобто, протягом одного місяця слідкуйте за своїм станом, особливо зверніть увагу на можливу субфебрильну температуру, появу висипів або інших змін кольору шкіри ( і не тільки в місці укусу), біль в суглобах, головний біль.
   Через 1 місяць після укусу кліща (незалежно від наявності скарг) повторно здайте вказані аналізи.

 • #11811 Reply

  олег

  Добрый день. Можно ли в вашей лаборатории сделать ПЦР анализ кала на глисты. Если нет, то где можно сделать.

  • #11817 Reply

   Такого аналізу не існує. В усякому випадку, достовірність такого аналізу буде надзвичайно низька.
   По перше – полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР, ПЦР) гальмується великою кількістю жовчевих кислот в калі.
   По друге – необхідно, щоб попала достатня кількість генетичного матеріалу ( гельминтів або яєць) в зразок, який піддається досліду. А якщо цього матеріалу ( глистів , яєць) багато, то ідентифікацію можна провести при звичайній мікроскопії , а не дорогим генетичним дослідженням.
   Зверніться до лікаря для призначення правильного, доцільного обстеження.
   тел. 050 322 22 98

 • #11810 Reply

  Анастасия

  Здравствуйте! Прокомментируйте результаты анализа №343 от 08,06,18. Какие У вас нормы анализов по Нечипоренко? Спасибо большое!

  • #11816 Reply

   Ваш результат в межах нормативних значень.
   Норма – лейкоцити – до 2000 /мл
   – еритроцитів – до 1000 /мл
   – циліндрів не повинно бути або гіалінових до 20 /мл

 • #11809 Reply

  Артём

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, в dila есть комплексный анализ #49 КДЛ №49 “Комплексне обстеження вагітної в I триместрі максі” (TORCH (АТ IgG до: токсоплазми, краснухи,
  ЦМВ, вірусу звичайного герпесу типів 1/2, вірусу звичайного герпесу типу 2; АТ IgM до: токсоплазми, ЦМВ).
  Можно ли его сделать у вас? И какая стоимость? Спасибо большое!

  • #11815 Reply

   124 Антитіла IgG доToxoplasma gondii 110.00
   130 Антитіла IgG до червонички (Rubella) 110.00
   122 Антитіла IgG до CMV 110.00
   120 Антитіла IgG до НSV 1,2 110.00
   177 Антитіла Ig G до вірусу HSV-2 110.00
   125 Антитіла IgМ Toxopl.Gondii 110.00
   123 Антитіла IgМ до CMV 110.00 грн

 • #11808 Reply

  Игорь

  добрый вечер! прокомментируйте, пожалуйста анализы №278. спасибо

  • #11814 Reply

   278 за 07.06 –
   Загальний аналіз крові – незначний абсолютний та відносний моноцитоз може вказувати на наявну або щойно перенесену вірусну інфекцію.
   Аналіз сечі – слиз та кристали оксалатів свідчать про сольовий діатез. Висока питома вага сечі вказує на відносне зневоднення организму. Збільшіть об’єм вживаної рідини, відкоригуйте раціон ( наберіть в пошуку – Дієта при оксалатурії). Через 2 – 3 тижня перездайте аналіз.
   Біохімія – сечовина та креатінін в межах нормативних значень.
   ІФА – наявні антитіла igG до вірусу корі свідчать про сформований специфічний імунітет ( або після перенесеної хворби або внаслідок вакцинації).
   Наявні гострофазові igM можуть свідчити про нещодавно перенесену хворобу ( igM збіргаються 3-4 місяці, в деяких випадках – до півроку) або при активних вірусних інфекціях іншого походження ( т. зв. перехресна реакція), або при порушенні обміну речовин (панреатит, діабет та ін.) Даний результат необхідно оцінювати разом з наявними скаргами та клінічними проявами.

 • #11806 Reply

  Оксана

  Здравствуйте. Прокомментируйте, пожалуйста, результаты анализа крови № 119 от 04.06.2018 Каб. У меня 13 нед.беременности. Спасибо)

  • #11807 Reply

   Гормональний скринінг (PRISKA) – варіант норми.
   Вірусів гепатитів В та С на момент здачі аналізу не виявлено.
   Гострофазових антитіл (igM ) не виявлено.
   Звичайний специфічний імунітет ( igG) до простого герпесу та цитомегаловірусу. Нічого дивного в цьому немає, оскільки з герпесами ( CMV – 5 тип герпесів) контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути певний рівень опірності. Вказані аналізи на igG не показують активності вірусів і не є критерієм необхідності лікування.
   Відсутній імунітет до токсоплазм. Протягом вагітності старайтесь не контактувати з котами (особливо хворими та дворовими), не вживайте в їжу сирий фарш та сире м’ясо, ретельніше дотримуйтесь правил особистої гігієни.

 • #11801 Reply

  Оля

  Здравствуйте. Прокоментируйте пожалуйста анализ 17 Дата 05.06.2018. Там ничего страшного ?

 • #11782 Reply

  Ольга

  Добрий вечір! Прокоментуйте, будь ласка, дослід 1257, 6.06.2018
  Про що свідчать відхилення від норми?
  Дякую.

  • #11803 Reply

   По результату мазка – вагінальний дисбактеріоз (відсутні палички Дедерляйна), запальний процес.
   Бакпосів ще в роботі. Але … бакпосів не виявить специфічних інфекцій, які б могли стати однією з причин Ваших проблем.
   Згідно результатів мазка, зараз, щонайменше, необхідно провести УЗД органів малого тазу та аналізи
   32 ПЛР бак.флори (ФЕМОФЛОР) 500.00грн.
   51 ПЛР.Chlamydia trachomatis 100.00грн.
   З результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики. тел. 050 322 22 98.

 • #11773 Reply

  Гнатюк Р.Ю

  Здравствуйте прокомментируете пожалуйста дослыд 715

  • #11778 Reply

   Результат спермограми без особливих зауважень. Незначне зниження кількості живих, активних форм сперматозоідів є допустимим. Вказані норми можливо дещо гіперболізовані і стосуються ідеальних умов способу життя (відсутність стресів, токсичних впливів, ідеального режиму та якості харчування та ін. ).

 • #11749 Reply

  Anna

  Доброго дня,
  підкажіть будь ласка, який комплексний аналіз на папіломавірус можна зробити в вашій лабораторії? І скільки шт./видів/типів їх туди входить? Дуже дякую.

  • #11776 Reply

   Взагалі, розрізняють більше 160 типів HPV( з підтипами – більше 300). Вказані в нашому прайсі аналізи стосуються тих різновидів папіломавірусів , які, в основному, уражають слизову оболонку геніталій (шийка матки, уретра). Аналіз проводиться на виявлення 16/18 /33/35/39/45 /31/56/59/52/58/66 типів папіломавірусів при наявності ознак дисплазії шийки матки, новоутворень сечового міхура та уретри. Бажано попередньо провести цитологічне дослідження ш. матки для визначення наявності цих морфологічних змін слизової ш. матки. Забір аналізів проводиться на гінекологічному кріслі. Цитологію краще здавати на 2-3 день після місячних.
   509 ПЛР. Папіломавірус HPV (12 типів) генотипування 300.00грн.
   16 Цитологічне дослідження 100.00грн

   • #11780 Reply

    Анна

    Папіломавірус HPV (12 типів), я так розумію, що це всі онкогенні папіломавіруси.
    Підкажіть будь ласка чи потрібно було б провести додатковий тест по папаниколау, якщо цитологічні дослідження в поліклініці визначили дисплазію шийки матки? Чи достатньо лише перевірити на онкогенні папіломавіруси? Дякую

   • #11802 Reply

    Тест Папаніколау необхідно провести обов’язково.
    Окрім цього, необхідно встановити причини дисплазії. Папіломавіруси це тільки одна з ланок діагнозу. Але треба виявити ті фактори , які можуть провокувати активність папіломавірусів, вагінальний дисбактеріоз, хронічний запальний процес, гормональні зміни та ін … Тобто необхідно відслідкувати весь патологічний ланцюжок , внаслідок якого утворилася дисплазія. Це в подальшому стане в нагоді при призначенні правильного, необхідного і доцільного лікування.
    У мене немає інформації про Ваш стан та вже проведені Вам дослідження, тому дати конкретних рекомендацій ( в нашому форматі спілкування) не можу. Зверніться на консультацію – тел. 050 322 22 98.

   • #11805 Reply

    Anna

    Юрій Аркадійович, дякую за Вашу відповідь,
    сьогодні 07.06.18 я здала аналізи на папіломавіруси з детальним описом кожного генотипу + тест по Папаниколау.
    №289 від 07.06.18
    Буду вдячна, якщо ви зможете прокоментувати результати, коли вони будуть готові.

 • #11748 Reply

  Олена

  Доброго дня! Прокоментуйте, будь ласка, результат № 135 від 04.06.2018. ПЛР.Папіломавірус HPV(12 типів)генотипування. Результат – негативний. Розшифруйте, будь ласка, які саме 12 типів досліджувались, тому що в бланку це не вказано. Дякую!

 • #11746 Reply

  Юлия

  Добрый вечер Юрий Аркадьевич! Прокомментируйте пожалуйста анализ № 1047. У меня 18 нед. беременности сейчас. Заранее благодарю за ответ)

  • #11747 Reply

   В цілому результати аналізів в межах нормативних значень.
   Значення ТТГ на нижній межі норми (ТТГ – гормон гіпофізу, який регулює діяльність щитоподібної залози). Однак для вагітних це вважається варіантом норми. Оскільки у дитини до 20 тижня вагітності ще немає нормального функціонування тіреоідної системи, то тіроксин поступає з организму мами. Звісно, щитоподібна залоза мами повинна його продукувати більше. Тому рівень ТТГ певним чином може знижуватися.
   Можу порадити приймати препарати йоду ( йодомарин) та ( або) збільшити кількість йоду в раціоні.

 • #11728 Reply

  Олена

  Доброго дня Юрію Аркадієвичу! Раніше проживала в Україні і постійно у Вас перевірялася. Зараз проживаю у США і вже рік не можу позбутися молочниці. Перевірялася тут на хламідіі, гонорею, все негативне. Просто кажуть, що вагінальна інфекція. Лікувалася антибіотиками і все одно відчуваю дискомфорт через деякий час. До речі, моєму чоловікові ніякого лікування не призначали. На моє запитання чому? Вони відповіли, що це інфекція, яка не передається половим шляхом. Також я вживала багато солодощів і був стрес. Можливо просто треба справді строга дієта? Дякую заздалегідь за відповідь!

  • #11738 Reply

   Олено, все про що Ви говорите – це вагінальний дибіоз, який дійсно буде періодично супроводжуватись “молочницею”.
   В нормі, у жінки дітородного віку до 80-90% вагінальної флори – це молочно- кислі бактерії. Однак, в деяких випадках, кількість цих бактерій знижується і превалюючими (переважаючими) стають інші типи мікроорганизмів. Порушується біоценоз і взаємне співіснування всіх типів бактеріальної флори, міняється кислотність та хімічний склад вагінального секрету. У жінки виникає дискомфорт, міняється кількість виділень, їх запах і вигляд, виникає кандідоз. Доволі часто можуть виникати ознаки цистіту, може спостерігатися висхідна інфекція з розвитком запалення в органах малого тазу та ін. Активність вагінальної флори з часом може змінюватись. В посівах щоразу висівають різні умовно- патогенні та бактерії, які відносяться до нормофлори. При цьому, венеричних інфекцій не виявляють.
   Простий прийом антибіотиків не дає ніякого тривалого ефекту….. І, взагалі, будь- яке лікування без усунення причин дисбіозу є абсолютно неефективним.
   Причинами проблеми є:
   – наявність специфічних умовно- патогенних або венеричних інфекцій
   – зміни гормонального статусу (захворювання щитовидки, наднирників, діабет, зміни обігу статевих гормонів, прийом деяких гормональних препаратів, загальне виснаження, стрес та ін. )
   – “неправильна” гігієна (спринцювання антисептиками, зловживання вагінальними препаратами, стрінги та ін.)
   – наявність супутніх захворювань, які вимагають тривалого прийому антибіотиків, гормонів та ін.
   В нашому з Вами форматі спілкування можу тільки дещо зауважити по першому пункту. Аналізи на хламідії та гонококи негативні – добре. А що з трихомонадами? Не стоіть питання про гострий трихомоніаз, а саме про носійство трихомонад, яке буде про себе нагадувати періодично. Між іншим, таке носійство в США вважають варіантом норми. Діагностика трихомонад доволі проблемна – звичайний мазок або ПЛР аналіз в цьому випадку абсолютно неінформативні. Необхідно проводити спеціальний посів In Pouch ( в Європі це називається саме так, як в США не знаю).
   Інша група бактерій – мікоплазми, уреаплазми. Попри всю свою умовну- патогенність, мікоплазмози є частою причиною дисбіозу. Так само і гарднерелли.
   В любому випадку, в першу чергу необхідно закрити питання інфекцій. А якщо буде підтверджено їх наявність – проводити паралельне лікування з чоловіком.
   Що до стресів та солодощів – так, ці фактори могли вплинути та підсилити загальну картину, але навряд чи їх можна віднести до основних.
   Можете надсилати питання й на адресу dr-sukhanov@ukr.net

 • #11726 Reply

  Яна

  Доброго дня, можете будь ласка прокоментувати результат аналізу на ТОРЧ-інфекції від 02.05.2018, №91, Хиж
  На момент здачі аналізу термін вагітності 19 тижнів і 3 дні.
  Дякую!

  • #11727 Reply

   Гострофазових антитіл (igM) до всіх вказаних інфекцій не виявлено. Ці антитіла (igM) з’являються в гострій, маніфестній формі хвороби або при генералізації процесу. Зберігаються протягом 3-4 місяців після гострої форми захворювання.
   Виявлені антитіла igG до вірусів простого герпесу та цитомегаловірусу. Нічого дивного в цьому немає – з герпесами ( CMV – 5 тип герпесу) контактувало майже все доросле населення і у кожного повинен бути специфічний імунітет. Рівень цього імунітету у Вас – звичайний. Вказаний аналіз не є критерієм активності вірусів і необхідності будь- якого лікування.
   До вірусів червонички та токсоплазм у Вас стійкий пожиттєвий імунітет. Контакт з цими інфекціями відбувся більше 3- 4 місяців тому і ці хвороби Вам вже не загрожують.
   Антитіл до хламідій немає.
   Тобто, загалом – особливих зауважень по вказаним інфекціям немає.

 • #11722 Reply

  Vlad

  Хр. простатит. Бак посев 23.04.18г. Escherichia coli 3×10*3 . Принимал монурал 1,4 день. Для контрольного бак.посева взял мазок петлей из уретры, промыл петлю в контейнере со ср.порцией мочи для бак.посева.(стерильно !). Бак посев 21.05.2018г. Staphylococcus aureus < 10*3 , Streptococcus faecalis 3×10*3, Klebsiella pneumonia 3×10*3. Это в пределах нормы ? (ОАМ лейкоциты 10-15 в п.з. а в скопл. до 5., остальное в норме.) Это в пределах нормы ? Тянет в простате, в низу в уретре, отдает в прямой кишке. Можно повторить Монурал, разово? , что лучше сделать что бы выяснить причину дискомфрта ? 06.10.17г., была операция цитоскопия, ТУРП, ТУР биопсия мочевого пузыря. Частично удалена простата. Как мне взять сок простаты на бак посев, после операции у меня после эрекции, сперма ??? не выбрасывается с члена , а какие то хлопья ? выходят с первой порцией мочи. Все сбрасыается в моч. пузырь ?

  • #11725 Reply

   По Вашим бакпосівам є ознаки дисбіозу з пріорітетом кишкової мікрофлори. По аналізу сечі – хронічний запальний процес. Звісно, проведена операція теж може бути однією з причин дискомфорту (рубцеві деформації, злуки та ін.) Але наявність запалення буде значно підсилювати всі негативні симптоми.
   Простий прийом будь- яких антибіотиків не вирішить Ваше питання, і не з цього треба починати. Спочатку необхідно встановити можливі причини дисбактеріозу.
   Що до причин – це може бути зміна кислотності та сольового складу сечі, зміни гормонального фону, наявність специфічних інфекцій (бакпосіви не показують специфіку). Важливу роль відіграє стан вагінального біоценозу Вашої партнерки. Рекомендую з усіма наявними результатами всіх досліджень звернутися до мене на консультацію. тел. 050 322 22 98.

 • #11371 Reply

  Елена

  Юрий Аркадьевич, доброе утро!. Я вчера, 30.05.2018 сдала у вас в лаборатории анализ на борелез после проведенного лечения. Біл сдан следующие анализы: на антитела Ig G Borrelia burgorferi – результат 7,09, Anti-Borrelia Select Ig M – результат 56,12, Антитела Ig M Toxopl/ Condii – результат 0,10. Если можно, прокоментируйте мне эти данные или я могу прийти к вам на прием.
  Предыдущий анализ я сдавала 03.03.2018 в Клинике “Гармония здоровья”, результат был такой: антитела Ig G Borrelia burgorferi – 6,59, антитела Ig M Borrelia burgorferi – 4.54.
  Буду очень признательна за ответ и рекомендации.

  • #11482 Reply

   Контроль ефективності лікування бореліозу завжди є проблемою. Проблема полягає в тому, що, в випадку бореліозу, у нас обмежені діагностичні можливості. Фактично, ми можем провести аналізи на антитіла igM, igG та неспецифічні аналізи (загальний крові з формулою, ШОЕ, С – реактивний білок). ПЛР (ПЦР, ДНК) – дослідження, майже в усіх випадках, малоінформативне, тому що в крові кількість борелій, за правило, дуже мала, а поява бактерій в лікворі відбувається в пізніх проявах хвороби при нейробореліозі.
   Що до антитіл – igM виникають з початку хвороби та можуть зберігатися протягом 9- 12 місяців. Після успішного лікування igM прогресивно знижуються з 2-3 місяця після лікування. Повне зникнення igM відбувається на 6 – 9 місяці.
   Ig G – перших 2-3 місяці після лікування може відмічатися навіть збільшення кількості антитіл. Це пов’язано з активною реакцією организму на загибель борелій під час лікування, та нормалізацією імунної відповіді. З 4- 6 місяця відмічається поступове зниження кількості антитіл. Повне зникнення igG відмічається протягом 1-5 років після лікування.

   Тобто, після лікування повинні бути :
   – нормалізація загального стану, неврологічної симптоматики та температури
   – відсутність шкірних проявів хвороби,
   – зниження або повне зникнення проявів артриту ( якщо були);
   – нормальна лейкоцитарна формула, ШОЕ, негативний С- реактивний білок.
   – поступове зниження ( до повної нормалізації) кількості антитіл.
   Що до перших 4х пунктів – у мене немає ніякої інформації.
   Що до останнього – контрольні аналізи краще проводити в одній лабораторії (для адекватного порівняння результатів). Режим контроля призначається лікарем індивідуально, залежно від стану та перебігу хвороби. Ваші результати на антитіла позитивні, але…. після лікування вони такими повинні бути. Числове значення кількості антитіл можна вважати відправним пунктом для подальших контролів.
   Зараз проведіть загальний аналіз крові з формулою та аналіз на С- реактивний білок. З результатами раджу, все ж, звернутися до мене на консультацію для деталізації всіх обставин перебігу хвороби та планування правильної подальшої діагностично- спостережної тактики. тел. 050 322 22 98

 • #11326 Reply

  Алина

  Добрий день, Юрію Аркадієвичу! Розшифруйте будь-ласка,аналіз по досліду 1418 від 21.05.18….аналіз на бакпосів мочі, вагтність 17 неділь. Дякую.

  • #11327 Reply

   В сечі виявлено ентерококи. Це умовно- патогенні бактерії, які є симбіотичними мікроорганизмами кишечника. В сечі у вагітних виявляються доволі часто. При відсутності ознак запального процесу сечовивідних шляхів та кишечника не потребують ніякого системного лікування. Терапія у вагітних – за правило – місцева вагінальна санація.
   Якщо ж є ознаки запального процесу, то лікування до 20 тижнів вагітності проводиться дуже обережно, тільки за прямими показниками, під пильним контролем лікаря.
   Здайте загальний аналіз сечі. з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики.

 • #11314 Reply

  Оксана

  доброго дня!
  Мене 3 дні тому вкусив клещ в голову. Але він не впився і клещя я зразу зняла. Сьогодні в мене почало боліти горло, піднялася темперетура і дуже болить голова. скажіть будь ласка, це може бути наслідки вкуса клеща?

  • #11325 Reply

   Інкубаційний період хвороби Лайма – в середньому – 2-3 тижня, максимальні коливання періоду – від 1 до 180 діб. Тому однозначно виключити бореліоз не можна.
   Негайно зверніться до лікаря для деталізації клінічного стану та скарг та проведення відповідного обстеження. тел. 050 322 22 98

 • #11255 Reply

  Марина

  Здравствуйте! скажите, пожалуйста, какие правила подготовки к анализу in pouch tv и есть ли разница в какой день цикла его делать

  • #11265 Reply

   Напередодні та перед аналізом не користуйтеся вагінальними препаратами і не спринцюйтеся. Залежності від дня місячного циклу немає, однак, вважається кращим здавати аналіз за 2-3 дня до – або на 2-3 день після місячних.

 • #11253 Reply

  Ксения

  Здравствуйте. Делает ли ваша лаборатория анализ крови на клещевой энцефалит?

 • #11252 Reply

  Марина

  Добрый день! скажите, пожалуйста, проводятся ли в лаборатории анализы на диагностику антифосфолипидного синдрома?

  • #11257 Reply

   136 Антитіла до фосфоліпідів Ig М (ORG) 140.00
   137 Антитіла до фосфоліпідів Ig G (ORG) 140.00
   154 ANA (антинуклеарні антитіла) 150.00
   149 Кардіоліпіновий антиген (VDRL) 55.00
   426 Коагулограма (протромбін.час/ індекс) 50.00
   427 Коагулограма (АЧТЧ) 50.00
   428 Коагулограма (фібріноген) 50.00
   429 Коагулограма (тромбіновий час) 50.00
   430 Коагулограмма (МНВ індекс) 50.00грн

 • #11243 Reply

  Ирина

  Добрый день! Прокомментируйте анализ 1723 от 23.05.18, спасибо

  • #11263 Reply

   Ознак запального прооцесу немає. Незначно знижена кількість активних живих сперматозоідів. Це не безпліддя, але якщо стоїть питання про планування дитини, то рекомендую уникати перегріву яєчок ( не приймати гарячі ванни, відмовитись від сауни, лазні, труси- шорти і т п.), не зловживати алкоголем, уникати контакту з токсичними речовинами (клеї, фарби, розчинники та ін.).

 • #11247 Reply

  Богдан

  Добрый вечер, обращался к вам сегодня с трудностями в наборе веса. Прокомментируйте пожалуйста результаты анализов 1952 от 24,05, Спасибо.

 • #11245 Reply

  Yulia

  Після взяття аналізу на Пап тест в лабораторії іде кров. Це норма?

  • #11246 Reply

   Враховуючи специфіку забору матеріалу для цитологічного дослідження, нормою може вважатися незначна “мазня” протягом 6-12 годин після проведення процедури. Якщо ж є ознаки кровотечі (швидке просякнення тампона кров’ю, біль внизу живота, в важких випадках – головокружіння, падіння тиску, збільшення частоти серцевих скорочень та ін.) – негайно зверніться до свого лікаря або викликайте “швидку допомогу”.

 • #11241 Reply

  Ярослав

  Как готовиться к сдаче анализов под номерами
  #71
  #103

  • #11244 Reply

   Особливої підготовки не потрібно. Напередодні уникайте харчових ексцесів. Аналіз краще здавати натще.

 • #11238 Reply

  Анна

  Добрый день!

  После перенесенной в январе ветрянки заметила, что иногда повышается температура тела до 37,1, усталость днем (закрываются глаза).,
  Методом ПЦР в слюне обнаружили ДНК HHV – 7 типа в кол-ве копий 9610 . ИФА – IgG Епшт.Барр(EBV-VCA) 18,04; IgG Епшт.Бар.(EBNA) 19,83.

  Подскажите, нужно ли лечить данный вид герпеса? или это состояние само пройдет?

  Спасибо!

  • #11240 Reply

   По імуноферментному аналізу крові на антитіла igG антигенів EBV – вказані аналізи показують наявність і рівень специфічного імунітету до віруса Епштейна – Барра. Тобто, по результату- Ви вже контактували з EBV в минулому і у Вас сформувався звичайний достатній імунітет. Цей аналіз не показує активності вірусу (для цього використовують інші дослідження) і не є критерієм для призначення будь- якого лікування.
   По аналізу слини – виявлено герпес 7 типу в активній формі. Перенесена вітрянка могла стати пусковим моментом для розвитку подальших проблем, але, зважаючи на тривалість хвороби не є основним чинником.
   Герпес 7 типу- це розповсюджена інфекція, що передається респіраторним та контактним шляхом. До 90 % дорослого населення мали контакт з цим вірусом. Активізація та персистенція (тривала активність) герпесу є вторинною і відбувається за наявності певних сприятливих умов, причинами яких , за правило, є інші вади в организмі і які обов’язково необхідно встановити та усунути. Без цього ніяка специфічна терапія не дасть бажаного ефекту.
   Рекомендую не зволікати і не накопичувати проблеми (яких далі буде тільки більше) і негайно звернутися до лікаря для деталізації скарг, клінічної картини та призначення правильного та доцільного обстеження. тел. 050 322 22 98

 • #11237 Reply

  Алина

  Доброго рану, була вчора з результптами у ендокренолога, призначила йодомарин 200, а потім можливо буде гормональне лікування. Я хвилююся, лікар каже що у неї інша норма показників, а моя норма дуже завищена…..Дякую

  • #11239 Reply

   По ТТГ – це гормон гіпофіза, який регулює діяльність щитоподібної залози та рівень основного її гормона тіроксину. ТТГ знаходиться в зворотному зв’язку з тироксином ( чим більше тироксину, тим менше ТТГ і навпаки). Оскільки у дитини до 20 тижня вагітності ще немає нормального функціонування цієї системи, то тіроксин поступає з организму мами. Звісно, щитоподібна залоза мами повинна його продукувати більше. Тому рівень ТТГ певним чином може знижуватися. Але, в деяких випадках, зв’язок між ТТГ та Т4 може бути втрачено. Тому, проводять додатково аналіз на вільну фракцію тироксину ( f T4).
   Норма вільного тіроксину для вагітних – 4.0-13пг/мл, залежно від терміну вагітності . Для Ваших 16 тижнів оптимальним, було б, 9-11 пг/мл. Однак, Ваш показник (7.13) не є критично низьким, і не свідчить про розвиток гіпотіреозу та необхідності замісної терапії гормонами.
   Прийом йодомарину не зашкодить, мало того, є повністю виправданим кроком. Необхідності прийому тіроксину на даний момент немає.
   Повторіть аналізи на ТТГ та f T4 через тиждень (30-31. 05).

 • #11235 Reply

  Алина

  Добрий день, Юрію Аркадієвичу! Розшифруйте будь-ласка,аналіз по досліду 1418 від 21.05.18….Чи є якісь відхилення. вагітність 16 неділь. Дякую.

 • #11215 Reply

  Тетяна

  Доброго дня, турбує наступне питання: у доньки біля заднього проходу відбулася зовнішня зміна шкіри (не схожа на нормальну) звернулися до дерматолога в нас взяли мазки з цього місця, зіву і носу…. в результаті виявили гемолітичний стафілокок чутливий до гентоміцину і вакоміцину…. написали схему лікування та звернутися до педіатра. Педіатр рекомендує перездати аналізи, а також бак посів калу саме в вашій лабораторії, оскільки здавали аналізи в лікарні а не в сучасній лабораторії – то можливо застарілі методи до підбору антибіотиків (які мають дуже впливові побічні ефекти). Тому питання: до яких антибіотиків проводиться чутливість, та чи визначається чутливість до бактеріофагів? Можливо інших антисептиків.
  Завчасно дякую.

  • #11221 Reply

   Бакпосів калу та чутливість до бактеріофагів не проводимо.
   В звичайних бакпосівах визначається чутливість до :
   амоксіциліну,
   амоксіфлоксацину,
   офлоксацину,
   ципрофлоксацину,
   левофлоксацину,
   цефтріаксону,
   цефтізоксіму,
   цефподоксиму,
   гентаміцину,
   доксіцикліну,
   азітроміцину,
   геміфлоксацину,
   кларітроміцину,
   метронідазолу,
   флуконазолу,
   ністатіну,
   нізоралу,
   клотрімазолу,
   ітраконазолу.

 • #11213 Reply

  Карина

  Результат антител igg на токсоплазмоз пол.результат 0.5при значениях 10мл.Что это значит?

  • #11216 Reply

   Антитіл на igG до токсоплазм у Вас не виявлено. Це означає, що у Вас не було контакту з токсоплазмами, Ви не хворіли на токсоплазмоз і у Вас немає специфічного імунтітету. Якщо Ви вагітна або плануєте вагітність , то уникайте контактів з котами, особливо хворими та дворовими. Ретельніше дотримуйтесь правил особистої гігієни.

 • #11212 Reply

  Алена

  Здравствуйте!
  Делают ли у Вас анализ на соматомедин С(ифр-1)?
  Спасибо!

 • #11211 Reply

  катя

  Добрий день! Прокоментуйте, будь ласка, результати аналізів №600 від 18.05.2018
  Про що можуть свідчити відхилення в аналізах? Підкажіть, які аналізи ще потрібно здати для деталізації діагнозу та які обстеження потрібно пройти?
  Дякую!

  • #11220 Reply

   Біохімічне дослідження – без зауважень.
   По загальному аналізу крові – незначний лейкоцитоз, відносний та абсолютний лімфоцитоз.
   Якщо це результат аналізу дитини до 10 років – це варіант норми.
   У дорослих це може бути наслідком наявних або щойно перенесених вірусних інфекцій (HSV, CMV, EBV та ін.), деяких бактеріальних або протозойних процесів ( туберкульоз, бореліоз, токсоплазмоз ….) або певних захворювань системи крові. В такому випадку необхідно звернутися до лікаря для деталізації скарг та клінічної картини та планування подальшого обстеження. тел. 050 322 22 98.

 • #11206 Reply

  Богдан

  Подскажите пожалуйста, правда ли у вас берут анализ крови для теста на гельминтоз? Я хотел бы пройти все 8 тестов на гельминты которые делают у вас в лаборатории, какой обьем анализов мне нужно принести-сдать? Спасибо

  • #11208 Reply

   Так, дійсно ми проводимо аналізи крові на антитіла до певних типів гельминтів.
   153 Антитіла Ig G до анізакід 110.00
   160 Антитіла IgG+M+A до лямблій 110.00
   161 Антитіла IgG до трихінел 110.00
   162 Антитіла IgG до токсокар 110.00
   163 Антитіла IgG до опісторхів 110.00
   164 Антитіла IgG до Echinococcus granulosus 110.00
   198 Антитіла IgG до аскарид 130.00грн
   Але… Богдане, аналізи крові не показують наявності абсолютно всіх типів гельминтів, мало того, показують тільки доволі специфічні інвазії, які мають конкретну клінічну картину і потребують спеціального лікування. Не вважаю за розумне витрачати гроші та проводити аналізи, наприклад, на трихінелли або ехінококи без наявних специфічних ознак хвороби. Якщо у Вас немає конкретних скарг, то правильним буде проведення профілактичної дегельментизації.
   Якщо, все ж, турбують розлади кишечника, відсутність апетиту, похудання, анемія, алергози, зниження імунітету та ін. , є певні зміни в результатах інших досліджень, то вважаю за краще звернутися до лікаря для призначення правильного доцільного обстеження ( не завжди це пов’язано тільки з глистами ).
   тел. 050 322 22 98.

 • #11205 Reply

  Anna

  Добрый день! Прошу помочь разобраться в результате:
  анализа:
  ДНК Gardnerella vaginalis, ПЛР
  Результат: виявлено. Референтні значення не виявлено
  Спасибо!

  • #11207 Reply

   Виявлено гарднерели. “Референтні значення” – це норма, в нормі цих бактерій не повинно бути.
   Гарднерели – це доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії ( до 50% жінок фертильного віку), які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування (ерадикація гарднерел) не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення або частих рецидивів кольпіту, цистіту та ін., вираженого вагінального дисбактеріозу, а також при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя). Але корекція стану потрібна в усіх випадках надмірної активності гарднерел. Активність гарднерел залежить від багатьох факторів. Основним є вагінальний дибактеріоз та зміна кислотності вагінального секрету в лужну сторону. Це означає , що проблему необхідно вирішувати паралельно з усуненням причин дисбіозу (специфічні інфекції , гормональні зміни, неправильна гігієна, вживання антибактеріальних препаратів та ін.)
   Вам необхідно провести мікроскопію урогенітального мазка. З результатом зверніться до лікаря для деталізації Вашої конкретної ситуації та вирішення питання про додаткове обстеження або про необхідність і доцільність лікування. тел. 050.322 22 98.

   PS. Гаднерелли – це більше “жіночі” бактерії, чоловікам вони майже не шкодять, але, якщо постане питання про Ваше лікування , то Ваш партнер обов’язково теж мусить пролікуватися (незалежно від результатів його досліджень), щоб в майбутньому не допустити т.зв. “тенісну передачу” інфекції.

 • #11201 Reply

  Юрий

  Добрый день! 15.05 дочь сдавала анализ крови после укуса клеща. Бендерская Ю.Ю., № 1747. Результат- антитела Ig G к Bb-0,13; Anti-Borelia Selekt Ig M- 18,59.
  Расскажите, пожалуйста, что это значит и у какого специалиста пройти консультацию.

  • #11202 Reply

   По результату – сумнівний показник на антитіла igM до борелій. Сумнів виникає в двох випадках – або в зв’язку з низькою специфічністю антитіл цього класу, та (або) кількість антитіл ще (!) недостатня ( пройшло мало часу для формування адекватної імунної відповіді ).
   Якщо на даний момент немає ніяких клінічних проявів хвороби ( почервоніння в місці укусу, висипи та почервоніння в інших місцях без наявної причини, субфебрильна температура, біль в суглобах, слабкість, безсоння або навпаки надмірна сонливість, головний біль та ін.), то рекомендую аналіз на igM повторити через 4-5 днів ( 21-23.05). Аналіз необхідно здавати натще, напередодні не зловживайте жирною їжею і не переїдайте. В разі зростання титрів антитіл негайно зверніться до лікаря для призначення лікування.
   Якщо ж, вже є вказані ознаки хвороби – то лікуватися необхідно не зволікаючи. тел. 050 322 22 98.

 • #11197 Reply

  Вікторія

  Добрий день!Чи проводять у вас аналіз на непереносимысть лактози і глютену?

 • #11191 Reply

  Тетяна

  Прокоментуйте, будь ласка, результати аналізу сечі №105 від 14.05.2018. Про що свідчать деякі відхилення: неправильні умови збору сечі чи про хвороби нирок/сечових шляхів? Дякую!

  • #11195 Reply

   В цілому аналіз сечі без особливих зауважень.
   Слиз в сечі у жінок найчастіше розцінюється як похибка при заборі зразку або може свідчити про подразнення слизової сечовивідних шляхів ( наприклад солями).
   Каламутність сечі ( при інших нормальних показниках) найчастіше пов’язана з сольовим складом та концентрацією солей.
   Кристалізації солей, ознак запального поцесу та зниження видільної функції немає.
   Пораджу збільшити об’єм вживаної рідини.

 • #11190 Reply

  Тетяна

  Доброго дня! Прокоментуйте, будь ласка, результати аналізу ХГЧ №105 від 14.05.2018. Після завмершої вагітності (майже 7 тижнів тому) лікар рекомендувала здати аналіз на загальний ХГЧ . Чи правильний вид аналізу ХГЧ я обрала? Який із них (із розведенням чи без розведення) більш детальний? Значення “менше 100” не вносить ясності у ситуацію, оскільки норма 5 і менше одиниць. Дякую!

  • #11194 Reply

   Тетяно, Ви провели неправильний аналіз. Вам необхідно було провести
   235 ХГЛ (вільна β-субодиниця) 130.00
   Тоді буде конкретне числове значення для Вашої ситуації.
   Паралельно проведіть УЗД органів малого тазу, та зверніться до лікаря для встановлення причин невдалої вагітності.

 • #11189 Reply

  Игорь

  доброго дня
  подскажите
  хочу сдать анализы чтоб понять
  – общее состояние здоровья, а также интересует количество гемоглобина, белка, железа, витамина В12
  (так как не употребляю мясо)

  какие анализы дадут нужную информацию?

  • #11193 Reply

   10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00
   407 Білок 40.00
   408 Альбумін 40.00грн
   Вказані аналізи дадуть можливість оцінити білковий обмін та рівень гемоглобіну. При зниженні гемоглобіну треба буде провести аналізи на залізо, В12 та ін.
   Що до загального стану … необхідно деталізувати ситуацію для визначення напрямків доцільного обстеження. Для цього краще звернутися до лікаря. тел. 050 322 22 98.

 • #11188 Reply

  Анна

  Здравствуйте,

  Подскажите, какой анализ следует сдать, если у ребенка, 4-года, есть подозрение на аллергию на молоко и молоч.продукты?
  Заранее спасибо.

  • #11192 Reply

   Вважаю, що, насамперед, дитину необхідно показати лікарю і деталізувати скарги, клінічну картину, Ваші спостереження. Якщо це дійсно алергічні прояви, то необхідно усвідомити, що алергія у дітей часто є ситуативною і є наслідком певних змін в организмі. Ці зміни необхідно, за можливості, встановити та провести адекватну корекцію. Знову ж – без лікаря – це доволі проблемно. Наступним кроком (при потребі) є встановлення типу алергічної реакції, і тоді вирішувати питання про доцільність проведення підтверджуючих алергопроб та якими методами їх проводити.
   тел. 050 322 22 98.

 • #11185 Reply

  Анна

  Добрый день, подскажите пожалуйста, нужно сдать Глюкозотолерантный тест при беременности, у вас его можно сдать и как он проводиться? И стоимость.Заранее спасибо.

  • #11187 Reply

   Аналіз краще здавати на вул. Подвойського 9.
   В 8. 00 здаєте аналіз крові на цукор натще, після чого Вам дають випити 75 гр. глюкози, через 2 години (якщо Вашим лікарем не зазначене інше) здається повторний аналіз на цукор.
   Кров здається з вени, аналіз проводиться класичним (орто-толуідиновим) методом. Загальна вартість – 120 грн.

 • #12055 Reply

  Так, будь- ласка.
  10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00грн.

 • #11777 Reply

  Основним раннім критерієм ефективності терапії є нормалізація загального стану та зникнення клінічної картини та симпомів гастриту, дуоденіту, виразки та ін.
  Антитіла до Helicobacter pilori після успішної ерадикації (лікування) поступово знижуються і зникають через 6-8 місяців Hp. Тому, цей аналіз для раннього контролю терапії не використовується. Якщо після ліікування пройшло не менш ніж півроку і не було повторного зараження, то тоді антитіл не повинно бути, або їх кількість надзвичайно низька.
  Аналіз на антитіла – це аналіз крові з вени. Краще здавати зранку натще, напередодні уникати харчових ексцесів.

 • #11184 Reply

  По Вашому результату – виявлено уреаплазми в кількості 116000 копий/мл.
  Уреаплазми – це, доволі розповсюджені умовно- патогенні бактерії, які при певних умовах, можуть бути однією з причин запального процесу. Лікування не є категорично обов’язковим і призначається тільки при наявності стійкого запалення, вираженого вагінального дисбактеріозу, при проблемах з вагітністю (зриви, невиношування, безпліддя). Кількість виявлених бактерій не може бути критерієм необхідності лікування – саме стільки попало в зразок при заборі матеріалу.
  Проведіть урогенітальний мазок, цитологічне дослідження ш. матки, УЗД органів малого тазу – з результатами зверніться до лікаря для визначення подальшої тактики. тел. 050 322 22 98.

 • #11183 Reply

  Здайте загальний аналіз крові з формулою, білірубін, білірубін прямий, АСАТ, АЛАТ, ГГТП, ЛФ, цукор крові, амілаза, ліпаза, копрограма.
  Окрім цього, зробіть з ранки на губі бакпосів та ПЛР аналіз на вірус герпесу 1 типу. Якщо на даний момент є ознаки стоматиту, пародонтиту – з найбільш проблемних зон теж проведіть бакпосів.
  З результатами зверніться на консультацію – тел. 050 322 22 98.

 • #11182 Reply

  Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.
  10 Розгорнутий аналіз крові (формула) 100.00 грн.

Reply To: Консультація лікаря
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Cancel

Do they need more talent to challenge ? And if he can get No. ranked him as the 46th-best free agent this offseason's class and pointed to some of his Jamie Benn Jersey as he ages: Once one of Justin Williams Youth Jersey game's most consistent power hitters, Holliday has begun to show his age over the past two seasons as injuries have become more of a problem. Atlanta quarterback Matt , who led the league with a franchise-record 117 passer rating, has continued his stellar play the postseason with a 132 passer rating. I want to Authentic Paul Kariya Jersey the who trusts to throw that 50 ball knowing I come down with it. Per a source with knowledge of the situation, Boone wasn't fined - and he didn't even hear from the league to warn him that further remarks of that nature could get him fined. Photo by Mez Pope couldn't believe it. It's not much the acquisition of Smith that is different. Head coach referred to him as the definition of a Notre Dame Football player.

Duncan Keith Jersey I Josh Robinson Jersey often played 's music on the air including annual tribute each July . With that confidence, they might better be able to hit what they're aiming for: a championship. They have been deployed at the drop of a hat-at airports, town halls, campuses-no doubt to create the of Julius Nattinen Womens Jersey resistance to a duly elected president and his administration.

Burns The markers give him 24 goals and 59 points on the . He also batted five passes and recovered a fumble. But the only offer Cheap NFL Jerseys Paypal he got from the Giants Cheap NFL Jerseys Wholesale was pretty much disrespectful, to be honest with you - approximately half of the two-year, $11 million deal he eventually signed. Sometimes guys make those decisions right when they lose. Rogers' has been motivated and inspired by his family since he was a kid. If you're Phaneuf, you're a Senators defenceman and alternate captain right out of camp John Jaso Youth Jersey the first time, Julius Thomas Youth Jersey having to switch from one side of the Battle of Ontario to the other last February. His prayers were answered. There be plenty written this offseason as the Saints undergo changes and navigate their seemingly always murky salary cap situation. The Patriots and the New England Dairy and Food Council teamed up for the Fuel NHL Jerseys Wholesale Up to Play 60 Student Summit, where students were encouraged to achieve a healthy lifestyle and to celebrate the students' work to improve school wellness through the afterschool program. At this point, it may not be worth stashing the center given the amount of rust he no doubt need to shake off. He was given more responsibility by coach Thibodeau and handled Mark Messier Youth Jersey fairly well, Shamar Stephen Youth Jersey a more diverse game than seasons Wholesale Jerseys Free Shipping past.

Only she missed the target the first two times, connecting finally on the third burst. And probably only if Bryan Rust Youth Jersey 't re-sign their own big wideout heading to market: the less-experienced Terrelle Pryor. Now the Cardinals-a team that has drafted very well of late-must replace the anchor of Kendall Graveman Jersey defense. A lot of times you have to get the right kind of runner and the right kind of ball hit to you. Figuring he'd develop just as fast the minors as at some backwater junior college, entered the 1984 draft.