Відтепер в ДНК-Лабораторії можна зробити експрес аналіз на ВІЛ (СНІД), гепатити В і С, сифіліс. Новий тест-скринінг коштує 200 грн і буде готовий за один робочий день!ДОКЛАДНІШЕ
діагностика хвороб нирок - цитостатин С
НОВИЙ АНАЛІЗ! Лабораторія вводить визначення рівня ЦИСТАТИНУ С – надточна діагностика захворювань нирокДОКЛАДНІШЕ
18.10.2018
Коплексні дослідження - Днк-Лабораторія
В ДНК-Лабораторії стали доступними Комплексні дослідження – ПАКЕТИ ДОКЛАДНІШЕ
01.11.2018

Відтепер в ДНК-Лабораторії можна зробити експрес аналіз на ВІЛ (СНІД), гепатити В і С, сифіліс. Новий тест-скринінг коштує 200 грн і буде готовий за один робочий день!ДОКЛАДНІШЕ

Аналіз на ВІЛ - ДНК-Лабораторія

Аналіз крові на ВІЛ, непатити В і С, сифіліс

На сьогоднішній день ВІЛ і Гепатити В і С - найсерйозніші проблеми системи охорони здоров'я в усьому світі. Величезна кількість інфікованих, висока смертність і жахливі темпи поширення, а також відсутність вакцинації ставлять ці захворювання на перше місце в списку найбільш головних соціально-небезпечних хвороб. Весь світ бореться і розробляє програми для обмеження поширення ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів та вдоcконалення захисту від них населення. Україна також бере участь в цих програмах, і на щастя, вже видно перші результати. Одним з цих успіхів є доступна, якісна і швидка діагностика на будь-якому етапі надання допомоги.

Комбінований аналіз на ВІЛ, який тепер доступний і в ДНК-лабораторії - це стандартизований, високо інформативний і швидкий аналіз. Дане обстеження - це скринінг-ТЕСТ. Що це означає? Це означає, що отриманий негативний або позитивний результат - високо інформативний, достовірний, що задовольняє основним вимогам і задачі, але лише перший, як аналіз, в серії підтверджуючих або, навпаки, виключаючих дані захворювання, особливо ВІЛ. У разі позитивного результату пацієнтові ні в якому разі не виставляють остаточний діагноз, а направляють на подальше дообстеження іншими методами (ІФА і ПЛР) в спеціалізовані центри.

Цінність даного СКРІНГ-АНАЛІЗУ в доступності, так як аналіз на ВІЛ методом ІФА або ПЛР можуть зробити тільки в медичних закладах, а також швидкості - людина хвилюється, а відповідь можна отримати лише через кілька днів або тиждень у лікарні.

ДНК-Лабораторія робить аналіз за один робочий день і ціна становить 200 грн.

ЕСПРЕС-АНАЛІЗ НА ВІЛ, гепатити В і С, сифіліс

АНАЛІЗИ РОБЛЯТЬСЯ ПРОТЯГОМ ОДНОГО ДНЯ

Залишити відповідь