Про ДНК-Лабораторію

Переможець номінацій Краще підприємство України, Лідер галузі, володар Зірки якості - ДНК-Лабораторія - потужний діагностичний центр в Києві, сертифікована акредитована лабораторія, якість аналізів якої многоразово підтверджена незалежними експертними комісіями

Лабораторія розпочала свою діяльність з 2001 року як невеличка вузькоспеціалізована діагностична лабораторія по ДНК дослідженням. На той час у Києві мало хто з лікарів усвідомлював значення ПЛР аналізу ДНК для діагностики захворювань людини. Тому ДНК лабораторія практично познайомила лікарів з перевагами ДНК аналізу. На сьогодні, мабуть, не існує лікарів, які б вважали ПЛР аналіз ДНК зайвим. Високопрофесійні співробітники привнесли з наукових закладів свій професіоналізм, акуратність та уважність до поставлених задач. Ми перші в Україні запропонували кількісний ПЛР аналіз ДНК на відміну від якісного. Це дало змогу не тільки знаходити інфекційні збудники хвороб, але і оцінити їхній внесок у захворювання конкретної людини та стежити за лікувальним процесом. З часом лабораторія розширилася та стала спроможна виконати весь спектр клінічних діагностичних досліджень, які потребує практична медицина.

Починаючи з 2001 року, ДНК-Лабораторія постійно приймає участь в вітчизняних та міжнародних контролях якості, що наразі підтверджено численними сертифікатами та нагородами. Ми маємо міжнародне визнання високого рівня якості по біохімічній програмі «Prevical», що виконується у Іспанії. Тривалі роки ми приймали участь у всеукраїнському контролю якості, яке проводилося у референтній лабораторії у м. Києві. Тож маємо і вітчизняне визнання контролю якості. ДНК-Лабораторія невпинно бореться за якість своїх досліджень, що досягається професіоналізмом співробітників, сучасним обладнанням, впровадженням новітніх технологій та, звичайно, високоякісними реагентами. Лабораторна діагностика потребує постійного оновлення як обладнання, так і самого технологічного процесу досліджень, постійного контролю якості своєї роботи.

фото Prevical - Днк-Лаборатория

Міжнародний сертифікат якості Prevical

Іншою особливістю лабораторії є її мобільність та оперативність. Майже всі дослідження робляться день у день. Просторі приміщення, сучасне високотехнологічне обладнання, кваліфіковані спеціалісти — це сьогодення лабораторії. На сьогодні ДНК-Лабораторія співпрацює з численними науковими та медичними центрами України, приймає участь в розробці сучасних тест-систем. Дослідження ДНК-Лабораторії користуються високою довірою практично всіх лікарів, які працюють в державних або приватних установах Міністерства Охорони Здоров’я. Лабораторія має численні нагороди як провідне підприємство року починаючи з 2012 року. Неодноразово займало перші місця у рейтингу медичних фірм і зараз є лідером галузі. Окрім того, численні подяки від громадських організацій за плідну співпрацю також висвітлюють Лабораторію серед решти закладів. Лабораторія не стоїть осторонь минулих руйнівних подій у нашій країні і допомагає людям перенести свій відчай, застосуванням системи знижок та пільг. Деяким пацієнтам доводилось робити аналізи навіть за кошти самої Лабораторії. Це були і дитячі заклади і медичні спеціалізовані підприємства, і прості люди у відчаю.

Кожна з приватних клінік намагається чимось відзначитись від інших. Ми не виключення з цього правила. Основна прерогатива лабораторії – якість досліджень, оперативність та реальні ціни. Щоб досягнути такого рівня, одного першокласного обладнання та реактивів недостатньо. Потрібні спеціалісти з специфічним досвідом роботи. Спеціалісти ДНК-Лабораторії пройшли навчання в провідних науково-дослідних інститутах, напрацювали свій досвід в приватних та державних лабораторіях. Лабораторія пройшла довгий та нелегкий шлях по пошуку надійних стабільних постачальників реагентів, провела масштабний контроль якості останніх та постійно проводить внутрішній контроль всіх тест-систем. Незважаючи на досягнення, усі фахівці Лабораторії продовжують працювати обережно і сумлінно, та дивляться не на минулі досягнення, а на майбутні реалії. І тепер, через роки, ми можемо впевнено констатувати, що дослідження ДНК-Лабораторії знайшли свою довіру у лікуючих лікарів. Сподіваємось на плідну подальшу співпрацю з усіма, кому ми необхідні.

Фотогалерея

Ліцензія, нагороди та сертифікати

Фото ліцензія ДНК-Лабораторії

Ліцензія МОЗ України ДНК-Лабораторії

Фото підприємство року 2015 - ДНК Лабораторія

Підприємство України 2015 року

Фото нагорода - підприємство 2016 року- ДНК Лабораторія

Підприємство України 2016 року

фото Національний сертифікат - лідер галузі - Днк-Лабораторія

Національний сертифікат - лідер галузі 2014 року

фото Національний сертифікат 2012 року -  лідер з медицини ДНК-Лабораторія

Національний сертифікат - лідер галузі 2012 року

фото краще підприємство року 2015  ДНК-Лабораторія

Краще підприємство 2015 року

фото якість діагностики - ДНК-Лабораторія

Сертифікат визнання якості