НОВИЙ АНАЛІЗ! Лабораторія вводить визначення рівня ЦИСТАТИНУ С – надточна діагностика захворювань нирокДОКЛАДНІШЕ
иммуноблот - ДНК Лаборатория
НОВІ АНАЛІЗИ! ДНК-Лабораторія розширює спектр лабораторних досліджень: ІМУНОБЛОТ IgM + IgG до Borrelia burgorferi (9 маркерів протеїнів) – золотий міжнародний стандарт діагностики Лайм-борреліозу, найбільш точний та розширений аналіз на хворобу Лайма!ДОКЛАДНІШЕ
13.09.2018
Аналіз на ВІЛ - ДНК-Лабораторія
Відтепер в ДНК-Лабораторії можна зробити експрес аналіз на ВІЛ (СНІД), гепатити В і С, сифіліс. Новий тест-скринінг коштує 200 грн і буде готовий за один робочий день!ДОКЛАДНІШЕ
26.10.2018

НОВИЙ АНАЛІЗ! Лабораторія вводить визначення рівня ЦИСТАТИНУ С – надточна діагностика захворювань нирокДОКЛАДНІШЕ

діагностика хвороб нирок - цитостатин С

Що таке цистатин С

Цистатин С - білок, який виробляється усіма ядерними клітинами і знаходиться в усіх рідинах людського тіла. Цитостатин С грає дуже важливу роль в системі активації протеолізу (розпаду). Його синтез строго контролюється організмом і тримається на постійному рівні, що запобігає неконтрольованій активації системи протеолізу.

До чого тут нирки?

Для визначення показника роботи нирок використовується таке поняття як швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ). Якщо простими словами, то це означає, за скільки речовини нирки виведуть з організму за певний час. Зазвичай, для аналізу ШКФ використовується показник рівня креатиніну. Якщо його багато в крові, значить нирки не можуть його адекватно вивести. Це говорить про серйозні порушення роботи видільної системи. Однак, на рівень креатиніну впливає маса чинників, таких як стать, вік, їжа, запалення і деякі захворювання. Тому цей аналіз не є абсолютно точним.

Особливості та характеристики цистатина С дозволяють використовувати його для діагностики з великим успіхом і отримувати достовірніші результати. Цей білок виводиться тільки нирками і визначення його рівня ідеально підходить для діагностики захворювань нирок. На цистатин С практично не впливають перераховані вище фактори і його рівень залишається завжди стабільним. Саме тому, на сьогоднішній день, всією медичною світовою спільнотою аналіз на цистатин С визнається "золотим стандартом" визначення швидкості клубочкової фільтрації як інтегральним показником функції нирок.

Коли призначається аналіз на цистатин С

  • Визначення рівня цистатина С в плазмі крові, в першу чергу, використовується для визначення прихованих або прогресуючих хронічних захворювань нирок. Це основне застосування даного аналізу.
  • Також аналіз на цистатин С дозволяє визначити ступінь і рівень гострого пошкодження нирок, особливо на стадії, коли ще відсутні клінічні прояви.
  • Аналіз на цистатин С використовується при діагностиці пошкодження нирок при таких захворюваннях, як цукровий діабет, інфаркт міокарда, інсульт і серцева недостатність. Отримані дані дозволяють зрозуміти, чи залучені в процес нирки, і чи є з їхнього боку серйозні порушення, що надзвичайно важливо для прогнозу основного захворювання і подальшої тактики лікування.

АНАЛІЗ НА ЦИСТАТИН С - ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ДІАГНОСТИКИ ХВОРОБ НИРОК

АНАЛІЗИ РОБЛЯТЬСЯ ПРОТЯГОМ ОДНОГО ДНЯ

Залишити відповідь